W najbliższy czwartek, 20 lutego w Łowiczu gościć będzie Prezydent RP Andrzej Duda. O godz. 14.00 można się go spodziewać na Nowym Rynku. Spotkanie z prezydentem będzie miało charakter otwartego wiecu wyborczego. Do udziału w nim zapraszają łowickie struktury PiS. 

Andrzej Duda w czasie spotkania w Łowiczu w 2015 roku. Fot. Marcin Kucharski

Andrzej Duda gościł w Łowiczu poprzednio w styczniu 2015 roku, podczas kampanii wyborczej w której kandydował na prezydenta Polski. Od tego czasu nie przyjechał, choć został oficjalnie zaproszony na uroczystość Bożego Ciała w 2018 roku. Nasze miasto w 2017 roku odwiedziła tylko jego żona Agata Kornhauser-Duda, która spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2. 

Przez pięć lat wiele się zmieniło. Wtedy, w styczniu 2015 roku, Andrzej Duda był wtedy eurodeputowanym. Osoby interesujące się bardziej polityką kojarzyły go przede wszystkim jako bliskiego współpracownika prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a później kandydata na prezydenta Krakowa, posła, eurodeputowanego, ale dla wielu Polaków – był to sam początek prezydenckiej kampanii – dopiero zaczynał być postacią znaną. Zdarzało się nawet, że był jeszcze mylony z Piotrem Dudą z „Solidarności”. Z pewnością nie był faworytem czołowych sondażowni, które dawały mu wtedy szanse tylko na II turę, ale nie na zwycięstwo z urzędującym Bronisławem Komorowskim.

Spotkanie odbywało się w niewielkiej sali Domu Nauczyciela przy Alejach Sienkiewicza. Miejsc przygotowano około 100, zainteresowanie było dużo większe, ludzie stali na korytarzu i przed wejściem. – Nie będę obawiał się powiedzieć „veto!”,
nie będę obawiał się wnosić do Sejmu swoich projektów – mówił wtedy przyszły prezydent. – Słyszę, że się nie da. Da się, ale to proces długotrwały. Musimy zawrócić z równi pochyłej.

W czasie gdy Andrzej Duda sprawował już urząd prezydenta, w Łowiczu (a także w pobliskim Mocarzewie) gościła jego małżonka, ale wizyty pierwszej damy te nie miały charakteru politycznego – jak w zasadzie wszystkie jej wystąpienia.

Marcin Kosiorek, szef PiS w powiecie łowickim powiedział nam, że 20 lutego Andrzej Duda ma zaplanowane spotkanie z szefami regionów w biurze Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, po którym oficjalnie rozpocznie kampanię, wyruszając na spotkania z wyborcami. Łowicz odwiedzi więc tego samego dnia.   

Co sądzisz o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Łowiczu? – możesz wyrazić zdanie w naszej sondzie.

Rok 2015 – Andrzej Duda i Marcin Kosiorek. fot. Marcin Kucharski

Czego spodziewasz się po przyjeździe prezydenta Andrzeja Dudy do Łowicza:

Loading ... Loading ...

210 komentarzy

 1. Jarząbek

  Na rzadne Pisowske Polske piniendzy ni ma i ni będzie… chyba, że się obrażą ci w Bydgoszczu… Hejt stop chyba że to chejt na pisowych… “za słownikiem “Poprafna Polczynsa” B. Komorowskiego”.
  To mówiłem ja – Jarząbek..

 2. Dlaczego pan poseł Bejda z PSL walczy o frankowiczów?

  Zadłużenie radnego Michała Śliwińskiego z PSL na kwotę 66 886,21 CHF (franków szwajcarskich)
  – wg oświadczenia majątkowego na dzień 29.04.2011r.

  http://bip.powiat.lowicz.pl/plik,6248,sliwinski-michal.pdf

 3. GDZIE ZWIĘKSZENIE KWOTY WOLNEJ OD PODATKU????
  GDZIE POMOC FRANKOWICZOM ?????
  GDZIE…….???????? Mało było 5 lat???

  • Jak to gdzie – kasa poszła na nygusów, którzy nie mają ochoty pracować na swoje dzieci. Coś pan prezydent w obecnej kampanii milczy na ten temat, więc czas na zmianę.

  • Swego czasu mówiłem do:
   Bejdy z PSL i innych z PSL, Ja Waszych kredytów spłacać nie będę !!!
   ile to było? o ile pamiętam ok. 60 000 franków?
   Brałeś kredyt to płać !!!
   Ja ufam polskiemu złoty.

  • Kwota wolna od podatku dla najmniej zarabiających jest zwiększona proszę sprawdzić, obniżony PIT o 1%jest zwolnienie z płacenia podatków dla młodych jest. Ludzie jeśli uważacie że ktoś zrobił wcześniej więcej to dajcie przykłady. Nie da się od razu wszystkiego i to w tak ogromnym stopniu jak by co niektórzy chcieli zrobić gdyż jest to nierealne i jeśli ktoś wam takie bzdury opowiada a wy wierzycie to jesteście leszcze. Wektor działania jest dobry więc nie ma co narzekać.

   • “Wektor działania jest dobry”.
    Pewnie, inflacja najwyższa od lat, problemy w sądownictwie, dziesiątki nowych podatków, słaba pozycja Polski na arenie międzynarodowej, nieopłacalne programy socjalne typu 500+.
    Ale “wektor działania jest dobry”. hahaha

    • A co ciekawe te obietnice PAD z 2015 mówiły o “Kwota wolna od podatku powinna być podniesiona do 8 tyś.” zrobiono to nieco inaczej dla najmniej zarabiających , więc logicznie nie jest to kwota wolna od podatku, gdyż ta nie zależy od przychodu. Ale najlepsze jest ogłaszanie za sukcesy Prezydenta, tego co jest w zakresie działań rządu. I większość takich obietnic dotyczyła tego, czego Prezydent sam nie może zrealizować. Oczywiście nie da się od razu tego zrealizować, ale nie ma przymusu od razu to obiecywać, bo potem kończy się usuwaniem tych informacji z Twittera.

   • Weź nie żartuj, zwiększona dla tych co zarabiają 660 zł miesięcznie, czyli dla normalnie pracujących nie jest w ogóle zwiększona. 1% PIT to jest śmiech w porównaniu z podwyżką VAT (przedłużono czasowo wprowadzone wyższe stawki mimo koniunktury gospodarczej), w porównaniu ze wszystkimi podwyżkami, które są bezpośrednim skutkiem działania rządu. No a rząd to powinien robić w takich tematach jak najmniej, bo robienie więcej, to okradanie pracujących by dać nygusom za głosy.

 4. Szanowny panie prezydetcie nie wszystkich polaków, wont z mojego miasta dość kłamstw oraz propagandy.
  Nie mogę się doczekać 11 maja gdy w tvp info zobaczę wyprowadzanego w kajdankach o 6 rano przez pana bananasia Andrzeja D.

 5. Wypadek(?)smoleński to powinien wyjaśnić rząd Tuska,ironią jest wymagać tego po latach od tych,którzy najbardziej na tym ucierpieli i kiedy wszystkie ślady pozacierano Historia kiedyś wyjaśni,tak jak Katyń cy Bolka.Dobrze tamten rząd się starał,żeby nic nie wyjaśnić.Teraz też kumkają się z Putinem skorumpowani zdrajcy.Dziennikarze ,Faktu”próbowali wyjaśnić,to dziś mają wyroki od sędziowskiej kasty Analfabeci zapatrzeni w obcy,wrogi,Polsce TVN tylko tego nie widzą

  • Rząd Tuska wyjaśnił przyczyny, masz raport to przeczytaj jak umiesz czytać ze zrozumieniem.
   Ale PiS mówił że to nieprawda, bada i kradnie już 5 lat. a ten onanista Jarosław dochodził na 80 miesięcznicach, mówił że jest blisko już dochodzi… Podziel się wiedzą jak wiesz czy w końcu doszedł…

 6. Dziękujemy Panie Prezydencie za LOT,Orlen,górnictwo,kamienice,ba wręcz całe dzielnice i wszystko inne,co uratowaliście przed złodziejami zdrajcami.Wierzę,że uda Wam się uratować Polskę,mimo tej zakłamanej nagonki skorumpowanej kadry.Powodzenia!Prawdziwi Polacy są z Panem całym sercem.

 7. Gdy opozycję spyta się o szczegóły:
  Jaki punkt Konstytucji lub ustawy złamał Pan Prezydent dr Andrzej Duda?
  To opozycja ani be, ani me, ani kukuryku tylko chlap, chlap, chlap.
  Do MERITUM proszę.

  • Zaginiony

   To twoje słowa, czy wklejasz z gotowego skryptu ?
   Poprzednio było tak:
   Leex
   19 lutego 2020 at 09:11
   Gdy opozycję spyta się o szczegóły:
   Jaki punkt Konstytucji lub ustawy złamał Pan Prezydent dr Andrzej Duda?
   To opozycja ani be, ani me, ani kukuryku tylko chlap, chlap, chlap. Do MERITUM proszę.

 8. Nie da się zakłamać 8 lat rządów PO-PSL !!!
  – to oni strzelali do górników,
  – to oni kazali nam pracować dożywotnio,
  – to oni ograbili nas zabierając kasę z ofe,
  – to oni przymykali oczy na przekręty vatowskie,
  – to oni doprowadzali do likwidacji tego co polskie,
  – to oni z premedytacja trzymali miliony Polaków w skrajnym ubóstwie,
  – to oni tolerowali aferzystów okradających obywateli i państwo,
  – to oni bajdurzyli pijackimi głosami na taśmach prawdy,
  – to oni itp. itd…
  TERAZ NAGLE CHCA WYRWAĆ NAM OJCZYZNĘ Z RAK TYCH, KTÓRZY PODNIEŚLI NARÓD POLSKI Z KOLAN.
  PRECZ Z TĘCZOWYMI POPAPRAŃCAMI !!!

 9. Czekam na wyjaśnienie wypadku smoleńskiego, 10 lat minęło. Tylko mgła, hel, parówki i kasa do kieszeni za wyjaśnianie.
  Dość PiSu i złodziejstwa, same afery i nic więcej a za to 500 + co dostaje na dzieci już prawie nic nie mogę kupić bo wszystko jest tak drogie że szkoda gadać..

 10. POstkomuna, proszę POkazać PROGRAM wyborczy !!!
  Nie interesują mnie Wasze manipulacje, kłamstwa, wrzaski i awantury.

  • Wystarczy że ukróca afery i złodziejstwo PiSu i to mi wystarczy.
   Bo mam dość codziennie nowej afery PiSu, ja mam już tego naprawdę dość, zostałam przez PiS oszukana i więcej już się nie dam oszukać

  • Dlaczego pis nazywa innych komuną a sam ma członków UBEKÓW, Agentów Bezpieki, TW, Prokuratorów stanu wojennego którzy skazywali niewinnych ludzi i wszystkich takich ludzi mianuje na ważne stanowiska

 11. Nie wiesz dlaczego tak opozycja wojuje o sądy?Pan marszałek Grodzki mający się za Boga za darmo życia nikomu nie uratował(to nie słowo przeciw słowie,tylko zeznania co najmniej dziesięciu osób).Każdy nie ze skorumpowanej opoycji dawno by siedział,ale że sądy są ich,jak powiedział Nejman,dopóki będą w rękach opozycji nikomu z sitwy nic nie zrobią

  • “mający się za Boga za darmo życia nikomu nie uratował” czy ty człowieku zdajesz sobie sprawę że pomawiasz marszałka sejmu a przede wszystkim człowieka który ratował życie ludziom bo tym akurat wiem !!!
   Już nie mówię że jest to przestępstwo, ale twój ideał ziebro już pomawiał tak ludzi a później skomlał i przepraszał za swoje kłamstwa.
   Czy pisowskie trole możecie stworzyć choć jedno zdanie a którym nie ma kłamstwa lub nienawiści wobec innych.
   Wg. was inni są gorsi, żli, niepotrzebni… itd… to samo było w Niemczech 80 lat temu a jak się skończyło…

  • Zaginiony

   A ja myślałem, że dowody dla sądów przygotowuje prokuratura, ta też jest w rękach “Targowicy” ? Czekam na te zeznania dziesięciu osób w sposób formalny. Argumentacja “że sądy są ich” na poziomie pudelka

 12. Jak czytam tę nagonkę na wspaniałego prezydenta,jakiego mamy,to myślę,że zdradzieccy kodziarze działający na zamówienie antypolskich kanalii i tutaj się eksploatują

 13. Jak ta targowicka opozycja zionąca nienawiścią obrzydliwie kłamie.Boli ubeków i złodziei,że Polska kwitnie,a tak wszystko zostałoby w ich kieszeniach.Wykorzystują chorych(powinni Grodzkiego,ciekawe,czy a darmo komu życie uratował?).Banda zdrajców bez wstydu.Sędziowie jak uczciwi,to czego się tak boją.Trzymać stołku,żeby z klikami dalej,jak za poprzednich rządów okradać Polskę

 14. z ostatniej chwili

  Może być ciekawie, chodzą słuchy że banaś może aresztować Bube w nawet w Łowiczu za przekręty przy ułaskawieniu Kamińskiego, walka gangów w PiSie lepsza niż MMA

 15. I tak na niego zagłosuje mimo że daleko mu do ideału. Pozostali kadydaci są jeszcze gorsi. Zagłosuje na Dude choć nie będe się z tego jakoś szczególnie cieszył (jak mawiał….)

 16. To nie prezydent - to dlugopis

  Co powiedziała szefowa sztabu Dudy? Że “wolność słowa jest przereklamowana”. Brawo! Chcecie mieć zakaz krytykowania “jedynej, słusznej linii” to głosujcie na Długopisa! Wtedy PiS Wam pokaże…

  A tak swoją drogą – gdzie schowali Macierewicza? Przecież przez kłamstwo smoleńskie Kaczyński wygrał wybory. Grali na śmierci tylu ludzi… Komisje, eksperymenty, marsze, rocznice. Zamach, Rosjanie… I co? WSTYD i teraz przyznać, że to była GRA!

  • Zaginiony

   A dokładniej tak powiedziała:

   Dowolność korzystania z wolności słowa może prowadzić do zagrożeń, nawet do zagrożeń interesów, które są ważne z perspektywy państwa – tak w “Gościu Wiadomości” TVP mówiła szefowa kampanii Andrzeja Dudy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

 17. Jechać z nim!!!I z PIS-dowymi mocherami!!Jechać z Kaczorem i gruba6 swiniom ojcem Ry***em

 18. Zaginiony

  A tweety z 2015 poznikały. A ciekawe są….

  https://imgur.com/aScWzqd

  “Osoby niepełnosprawne nie mają dziś żadnych szans”
  “Zabijanie zwierząt – obrzydliwe to jest”
  “Konieczne jest podniesienie kwoty wolnej od podatku”
  “Kwota wolna od podatku powinna być podniesiona do 8 tyś.”

 19. Jak trzeba być okropnym, obrzydliwym PiSożytem aby do kampanii wyborczej wykopywać ludzi z grobu, okradać PCK i zabierać umierającym leki

 20. Czas nas uczy pogody ...

  Tak naprawdę to szkoda tej Jego prezydentury bo jako wykształcony człowiek miał szanse błysnąć troche a zostaną tylko kontrowersje i niesmak ! Jedziecie za granice a tam znają tylko jednego polskiego prezydenta ….Lecha Wałesę . Mozna go lubić nie lubić nazywać Bolkiem ale to nic nie zmieni tylko on ma światowa markę nie Duda .

  • Njslynniejszy niemiec to jak się nazywał ?

   • Merkel

   • Adolf H.(RODO)A wspołczesny to Joachim B.szef sztabu wyborczego Adriana!

   • To nie prezydent - to dlugopis

    Marcin – Adolf był Austriakiem 🙃.
    Porównanie bez sensu – Adolf był znany bo był złym człowiekiem, a Wałęsa jest znany bo był przełomowym prezydentem.
    Poprzez swoje porównanie chciałeś wepchnąć Wałęsę do tej złej grupy.
    MANIPULANT!

   • Nie porównuje Wałęsy do Adolfa… ale faktem jest że to że kogoś znają w innych krajach nie zawsze świadczy że jest to osoba wybitna zasłgująca na szczególny ponadprzeciętny szacunek

 21. Według pełniącego dopiero od kilkunastu dni obowiązki dyrektora szpitala Marcina Pluty, zadłużenie szpitala w Łowiczu wynosi na koniec lutego (2019) około 8,3 mln złotych. – To suma wszystkich zobowiązań, w tym zadłużenie długoterminowe to około 3,5 mln złotych, a około 600 tysięcy złotych to tzw. zobowiązania natychmiastowe – dowiedzieliśmy się w powiecie.

 22. Maliniak z 40 latka … Duduś z podróży za jeden uśmiech … Z tym On mi sie kojarzy

 23. Prezdęci III RP:
  Wolski, Alek, Bolek.

 24. Jak trzeba być okropnym, obrzydliwym i POdłym aby do kampanii wyborczej wykorzystywać ludzi chorych na raka !!!

 25. Gdy opozycję spyta się o szczegóły:
  Jaki punkt Konstytucji lub ustawy złamał Pan Prezydent dr Andrzej Duda?
  To opozycja ani be, ani me, ani kukuryku tylko chlap, chlap, chlap. Do MERITUM proszę.

  • Mirosław

   Art145
   1 Prezydent za naruszenie Konstytucji ,ustawy……może być pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunał Stanu. Nie zaprzysiężenie sędziów (legalnie wybranych) T K.

  • Zaginiony

   Niekonstytucyjny wybór prezesa TK
   Zgodnie z art. 194 ust. 2 Konstytucji Prezesa Trybunału Konstytucyjnego powołuje Prezydent spośród kandydatów przedstawionych przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Regulacja ta precyzowana jest w przepisach ustawowych.

   19 grudnia 2016 roku (znowu – w nocy) Andrzej Duda podpisał ustawy „Przepisy wprowadzające ustawę o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym” oraz „O statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego”. Obie weszły w życie kolejnego dnia – nie przewidywały żadnego vacatio legis.

   Chodziło o to, by Trybunał nie zdążył dokonać analizy ich konstytucyjności.

   Wprowadziły nieznane Konstytucji stanowisko „sędziego pełniącego obowiązki Prezesa Trybunału”, na które to stanowisko prezydent powołał Julię Przyłębską.

   W ten sposób prezydent naruszył art. 194 ust. 2 Konstytucji, który nie przewiduje możliwości powołania p.o. Prezesa TK, a tym bardziej przekazania osobie zajmującej to stanowisko kompetencji organu konstytucyjnego, którym to organem jest Wiceprezes TK. Zgodę na powołanie Julii Przyłębskiej na to stanowisko musiał wyrazić również Prezes Rady Ministrów, co z kolei jest pogwałceniem art. 173 Konstytucji ustanawiającego zasadę odrębności i niezależności Trybunału od innych władz.

   20 grudnia Julia Przyłębska zwołała Zgromadzenie Ogólne Sędziów TK, do czego uprawniony według Konstytucji jest jedynie wiceprezes TK. Podczas tego niekonstytucyjnego Zgromadzenia, w którym brały udział trzy osoby nieupoważnione do orzekania (tzw. „dublerzy” – patrz poprzedni punkt) wybrano mgr Julię Przyłębską na Prezesa TK.

   Mimo tych manipulacji za kandydaturą Przyłębskiej opowiedziało się tylko sześć z 14 osób obecnych na Zgromadzeniu, w tym trzy osoby niebędące sędziami TK. Nowa ustawa pozwalała jednak osiągnąć quorum na poziomie niższym niż połowa członków ciała kolegialnego, co jest niezgodne z konstytucyjnymi obyczajami.

   Nowa ustawa wymagała również podjęcia przez Zgromadzenie Ogólne Sędziów TK uchwały o przedstawieniu Prezydentowi kandydatów na stanowisko Prezesa TK. Uchwała ta – mimo jej niepodjęcia – została przygotowana i podpisana przez Przyłębską, a następnie przedstawiona Prezydentowi jako uchwała Zgromadzenia Ogólnego Sędziów TK. Na podstawie tej uchwały nastąpiło niezgodne z prawem powołanie Julii Przyłębskiej na stanowisko Prezesa TK.

   • Od sprawdzenia zgodności ustaw z Konstytucją jest TYLKO i wyłącznie TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY !!!

    Zapamiętaj to sobie raz na zawsze, jeśli mówisz inaczej to jesteś kłamcą i manipulujesz.

 26. ja ja bolek

  Mam proste pytanie.Dlaczego POpaprańcy ujadają,a POżyteczni idioci im wtórują.Nie dostrzegają ,że większość ma dość szpagatowej elyty i wybiera przyzwoitego człowieka jakim jest PAD.A teraz trzy, cztery hauuu,hauu,ujadajcie.

 27. To nie prezydent - to dlugopis

  SŁUGUS Kaczorka przyjeżdża?

 28. Ja ma takie proste pytanie – dlaczego pan Jarosław Kaczyński, który nieprzerwanie jest posłem, jednocześnie pobiera emeryturę. Każdy pracownik, który osiągnie wiek emerytalny, może pobierać emeryturę pod warunkiem rozwiązania stosunku pracy (może oczywiście po przerwie podjąć pracę i pobierać emeryturę). Pracą pana Kaczyńskiego jest zasiadanie w sejmie i robi to nieprzerwanie. Skąd ten przywilej u posła, który słynie z powiedzenia, że “do polityki nie idzie się dla pieniędzy” i który podobno wyżej stawia dolę zwykłych ludzi? Dlaczego on może, a zwykły pracownik nie może (art. 32 Konstytucji – równość wobec prawa)?

 29. Aktualnie popieram Dude. Jakie macie poważne powody żeby na niego nie głosować. W czym Kidawa jest lepsza? Chętnie poczytam. Tylko coś mądrego, jeśli ktoś taki tu jest?

  • Paweł N.

   Jest notorycznym kłamcą, przestępcą konstytucyjnym i sługusem szeregowego posła Jarosława. A jak sam powiedział nie jest prezydentem wszystkich polaków.

  • Józef K.

   Miała być wyższa kwota wolna od podatku – dla wszystkich, a nie tylko dla tych, którzy zarabiają 660 zł/miesiąc. Przewalutowanie kredytów frankowych. Pięć lat temu z tych powodów zagłosowałem. Obecnie nie zagłosuje na niego, bo nie jest wiarygodny.

   • Skoro Polak pazerny, niech sam spłaca swoje kredyty.

    • OK, można mieć swój pogląd w tym temacie, ale nie zmienia to tego, ze prezydent nie dotrzymał obietnic wyborczych z 2015 r. Nikt mu nie kazał ich składać.

 30. Ciekawe, czy jeśli na spotkaniu krzyknę “Konstytucja” to wy prowadzą mnie w kajdankach? Podobno to bardziej obelżywe niż pokazanie środkowego palca

 31. Bratkowice

  Co za tępi ludzie na tutaj piszą
  Masakra
  A ja zacząłem budować dom w Łowiczu i myśle o powrocie po 15 latach za granica ale jak czytam to gowno co tu wypisujecie mam mieszane uczucia co do powrotu
  Banda tepakow

 32. Jak trzeba być okropnym, obrzydliwym i POdłym aby do kampanii wyborczej wykorzystywać ludzi chorych na raka !!!

 33. Wszystkim chorym na raka pokazuje faka !

 34. A dla mnie to Maliniak ze 40 latka i tyle taki śmieszny jest bo tez nic nie moze zrobić sam , jakby co to zawsze powie ze wykonywał tylko rozkazy prezesa Jarka .

 35. Jak czytam te posty jednej i drugiej strony to odechciewa się dosłownie wszystkiego.

  • Doczytałem może do 20 komentarza, więcej się nie da tych pomyj czytać. Ludzie co wami, nie macie gdzie się wyżyć, gdzie wyrzucić swojej złości? Nie napiszę czy mi się podoba czy nie podoba to, że prezydent u nas będzie. Tylko to przykre kiedy czytam jaka w was zawiść jest. W was wszystkich prawie – i tych za PiS i tych za PO i resztą. Oba obozy mają swoje za uszami i obydwa szczują i plują na siebie po równo. Choćby mnie tu za chwilę obrażano nie skomentuję pod tym artykułem już nic (chyba, że modne “bez komentarza”), nie dam się sprowokować i wam też to radzę.

 36. POstkomuna z PO, PSL i SLD jak się przePOczwarza, jaką nazwę teraz przybierze, Tęczowa koalicja, czy … ?

 37. POstkomuna z PO, PSL i SLD – pokazać PROGRAM wyborczy a nie la, la, la, bla, bla, bla

 38. Już w Łowiczu jest burmistrz którego drugie imię NIC nie Potrafię..

 39. Do wyborców PO. Boli ? ma boleć

 40. Ty od górników, co mnie obchodzą górnicy, pozamykac kopalnie a nie dotowac z naszych pieniedzy trucicieli…….

 41. Matka Polka

  Miał być prezydentem wszystkich Polaków 😢a jest marionetką zachłannych na władzę i kasę zagubiony ludzi, którzy dążą tylko i wyłącznie do dbania o swe interesy.🖕🖕Polsko jesteś zgubiona. Polsko otwórz oczy i walcz.

 42. tak było za PO-PSL

  Tak było za PO-PSL
  Jak za PO-PSL strzelano do górników !
  Tak wygląda prawdziwy stosunek Platformy do problemów Śląska i dokładnie tak rząd PO realizował “potrzebę dialogu” z górnikami…
  https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

 43. autorytet PO

  Donald Tusk z PO o 500+ :
  „ … tylko według mojej najlepszej wiedzy, nie ma takiej możliwości finansowania tego projektu, … „

  https://www.youtube.com/watch?v=E59h9lIfIvM

 44. i można ...

  Zanim został zaprzysiężony rząd, już było wycie totalnej opozycji, że Polska pod rządami PIS się zawali.
  Miało nie starczyć funduszy na program 500+,
  miało nie starczyć na obniżenie wieku emerytalnego.
  Wszystko pod rządami PIS miało być szkodliwe dla Polski.
  Miała też być łamana Konstytucja i niszczona demokracja.
  Minęło 4 lata i co mamy?
  Przywrócono wiek emerytalny z 67 lat na 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.
  Program 500+ działa i to sprawnie.
  Ludzie w wieku ponad 75 lat mają większość lekarstw za darmo.
  Uruchomiono w Szczecinie program odbudowy stoczni.
  Odkupiono bank PKO SA.
  Przedsiębiorcy płacą nie 19 a 15% a teraz do 9% podatku CIT.
  Podniesiono płacę minimalną z 1750 zł do 2600 zł/Br.
  Podniesiono minimalną stawkę godzinową.
  Podniesiono emerytury i zwiększono dodatek dla matek dzieci inwalidów, jest odprawka 300 zł dla uczniów. Jest 13stka dla emerytów.
  Wprowadzono program Maluch+.
  Polska jest niestałym członkiem ONZ. Prezydent Trump w Polsce ze świetnym przemówieniem.

  • Zdechły koń ze stadniny w Janowie

   Za gierka też było tak dobrze.
   Polakom trzeba wciskać ciemnotę i najlepiej niech zapie.dalają za miskę ryżu
   Jak to mówi kłamca premier morawski, a zamiast prawdy niech będzie g…o prawda dla ciemnego luda

 45. Co wolisz?
  Koniunkturę za PiS
  czy Kryzys za PO-PSL ?

  • zawsze wybieram wolność ale ty sługo Moskwy nie wiesz co to

  • proszę wszystkie pisowskie trole o zwiększanie ilości wpisów, przyszedł przelew z Moskwy a na super premie zajeba…śmy chorym na raka, tak więc kasa jest tylko trzeba pisać posty dla ciemnego luda, jak to jest tera dobrze a po to kradło, ośmiorniczki itd…
   My kradniemy ale sie dzielimy + stara śpiewka o 500 +

 46. caly Lowicz spiewa glosno : wyPAD 2020 hhahahahah

 47. jarosław k.

  moja teczka jest sfałszowana

 48. Premierzy Szydło i Kopacz w Berlinie,
  mundurowych proszę o ocenę.

  https://www.youtube.com/watch?v=4UCU7Udz0zA

 49. poseł PiS lihowska

  Je..bać chorych na raka i okradać PCK
  Nam się kasa należy

 50. POgonili oszustów

  POstkomuna ruszyła w teren.

  Co dobrego? Ale wy sobie jakieś jaja robicie? Panie, kurde no, osiem lat żeście nam tworzyli dobrobyt
  —powiedział jeden z mężczyzn zaczepiony przez Arłukowicza.
  Do roboty, puste obietnice, partia oszustów
  —mówił inny z mężczyzn, którego mijał europoseł PO.
  Służbę zdrowia. Był pan osiem lat, czegoś pan nie uzdrowił? Proszę powiedzieć, co przez osiem lat zrobiliście? Czego uciekacie? Czego uciekacie? Znalazł się uzdrowiciel. Będę na was głosował, to na pewno służbę zdrowia uzdrowicie
  —pytał jeden ze sprzedawców na targu w Stalowej Woli.
  To ja nie zrobiłem to, że teraz takie kolejki są
  —próbował tłumaczyć się Arłukowicz.
  Pani krzykaczka przyszła. Kłamczuchy i złodzieje
  —powiedziała jedna z kobiet zwracając się do Lubnauer.

  https://wpolityce.pl/polityka/455849-arlukowicz-ucieka-po-pytaniach-o-sluzbe-zdrowia-wideo

  • Postkomuna to jest właśnie PiS, w czystej postaci. Lewacka partia z odczynem katolickim. Zabrać pracującym i dać nierobom.

  • ciemny lud to kupi

   przeczytałem te twoje afery piss trolu, najlepsza jest ta o obowiązkowym szczepieniu … 🙂
   Jedna wasza afera GET BACK spowodowana przez PiS
   O czym poinformował w raporcie wasz prezes NIK jest więcej warta niż wszystkie razem wzięte afery za ostatnie 30 lat.
   Boli was prawda pisowskie złodzieje, że tak wklejacie aby ciemny lud nic nie wiedział.
   Zobaczycie po 10 maja co się stanie, jarek jak adolf popełni samobójstwo bo będzie bał się sprawiedliwości a was czeka Norynberga

   • Nawet wysłowić się poprawnie nie potrafi. Ta “Norynberga”, to gdzie niby leży? W “Biedronii”?
    Jaki gamoń, takie idole.

  • Kto z tych Aaaaafeeerzyyystów poszedł siedzieć ?

   • I właśnie dlatego potrzeba dogłębnej reformy sądów czyt.”starego układu”!

   • xiądz Szydło pos....ał leśne ruchadło

    Siedzi Misiewicz i reszta złodziejów z PiS, adrian i reszta PISdzielców też będzie siedzieć juz w maju br.
    Największą aferą PO były ośmiorniczki za 28 zł. za kg.
    Teraz ośmiorniczkami smaruje sobie kanapki bo przez tych złodziei z PiS masło jest droższe niż ośmiorniczki.

 51. Czarodziejka

  🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 52. POśmiejmy się razem

  gibka Ewa
  Premier Beata Szydło z PiS i premier Ewa Kopacz z PO w Berlinie
  https://www.youtube.com/watch?v=4UCU7Udz0zA

 53. oszuści POlityczni z PO-PSL

  Wincent Rostowski Minister finansów w (Ż)ądzie PO-PSL :
  „Na te obietnice, które PiS złożył, Piniendzy po prostu nie ma !
  i nie będzie !
  do końca tej kadencji”
  https://www.youtube.com/watch?v=DAHIQtroWzs

 54. Na bank przy Adrianie będzie stał nasz idol Waldek z Wicia.

 55. wyPAD 2020

  miejsce prezydęta BUBY jest w wiezieniu

 56. inflacja w górę a nam się kasa należy - pokora i praca dla frajerów

  po 11 maja rozpocznie się depiPISyzacja, cześć z was razem z waszymi mocodawcami będzie siedzieć, powinniście to wiedzieć!!! nawet kucharka jólka – okdrycie toważyskie onanisty jarka – żona agenta UB wolfganga ani prokurator stanu wojennego piotrowicz wam nie pomoże

 57. Zapewniam, że Pan Prezydent RP dr Andrzej Duda:
  1. Wiedzy na temat konstytucyjnych organów Państwa nie będzie musiał czerpać z wikipedii
  2. Gdyby zmarło się (czego nie życzę) prezydentowi Komorowskiemu, nie będzie się śmiał na jego pogrzebie
  3. Nie będzie spał na mszy
  4. Nie wyprowadzi nas z NATO
  5. Nie pomyli Jana Pawła II z Janem Pawłem III
  6. Nie zasugeruje Obamie, że Obamowa go zdradza
  7. Nie porówna Dunek do kaszalotów
  8. Nie zwinie kieliszka królowej
  9. Nie klapnie na krześle zanim zrobi to kobieta, nawet jeśli to Merkel
  10. Nawet nie wejdzie na krzesło w innym niż w japońskim parlamencie
  11. Nie narobi byków w oficjalnych wpisach kondolencyjnych

  • Rozczarowany

   Zapewniam, że Pan Prezydent RP dr Andrzej Duda nie podejmie żadnej decyzji bez konsultacji z Papciem Jarkiem.

 58. PO-PSL-SLD (PZPR) aut

  Oooo, jak POstkomuna się rozbrykała !!!
  Polacy pamiętają (ż)ądy PO-PSL:
  Wiek emerytalny: kobiety 65 lat 7 lat dłużej a mężczyźni do 67 lat o 2 lata dłużej,
  głodowe emerytury i renty,
  ubogie wypłaty,
  “prywatyzacje” szpitali wg Sawickiej,
  zamykanie szkół, połączeń autobusowych, posterunków policji, poczt, …
  doktrynę Noeymana,
  anarchię sędziów, …
  Na prymitywne Wasze sztuczki cwaniacy z PO-PSL-SLD (PZPR) już się nie nabierzemy !!!

 59. Duda nie ma szansy na reelekcję. Pięć lat temu naobiecywał (frankowicze, kwota wolna od podatku) i nic nie zrobił. Drugi raz tzw. niezdecydowanych (w tym mnie) nie nabierze, a samymi głosami zatwardziałych pisowców nie ma szansy wygrać. On już przegrał.

  • Spełnił większość obietnic: niższy wiek emerytalny, 500+, niższy CIT, kwota wolna wzrosła dla najuboższych. PO jakoś nie potrafiła spełnić nawet części obietnic.

   • Niższy wiek, ale w zasadzie tylko dla kobiet – dyskryminacja mężczyzn. CIT dotyczy tylko dużych firm – kapitału zagranicznego, a polski mały przedsiębiorca płaci coraz więcej danin. Kwota wolna od podatku miała wzrosnąć dla wszystkich, a nie tylko dla nygusów. 500+ to nie jest żaden program, a jedynie kupowanie głosów. NIC NIE ZOSTAŁO SPEŁNIONE!

 60. Przeproście i spie..r..dalajcie

  Oglądam TVP i y e b e chorych na raka !!!

 61. Szkoda ze nie będzie Komorowskiego bo bym chętnie popatrzył jak wchodzi na krzesło i krzyczał do szoguna!

 62. Będzie najazd Peeeeseeelowskich gumofilców. Oj będzie kwik o powrót nieudaczników do koryta!

 63. Niech chorzy na raka umierają wolę TVP

  Niech ten prezydęt od razu odwiedzi zakład karny bo tam zapewne trafi po 11 maja. Przy okazji odwiedzin dowiemy się może jak tam idzie wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej i co w wygrzebanymi z ziemi zwłokami zmarłych osób.

  • Jak trzeba być okropnym, obrzydliwym i POdłym aby do kampanii wyborczej wykorzystywać ludzi chorych na raka !

 64. Ma o kogo walczyć! brawo zapraszamy Panie Prezydencie

 65. Maliniak ? No rzeczywiście jest podobny do Maliniaka ! A co do tego sukcesu mhmm …. 5 lat rządzenia mija a wraku tupolewa ani śladu !!!

  • Czy jak bedzie ten wrak w Polsce to bedzie ci się żyło lepiej ?

   • po trupach do celu

    tak, bo 10 lat kłamiecie i kradniecie kasę na wyjaśnianie tego wypadku lotnicznego s na trumnach dostaliście się do władzy.
    Pimpku powiedz rodzinom których bliskich wykopaliście z grobu aby tylko kłamać co żeście ustalili.
    , 5 lat rządzicie i g…o z tego.

 66. aktywny wyborca

  Może nie jest bez wad ale i tak najlepszy ze wszystkich obecnych kandydatów, będę na niego głosował – mówcie sobie co chcecie ale mi żyje się lepiej za PiS. Moja firma budowlana nabrała rozpędu, zlecenia mam już na listopad nawet nikt się nie targuje praktycznie. Zatrudniam teraz 18 osób i to legalnie, a jeszcze 5 lat temu sam pracowałem u kogoś za 3000 do ręki. Za Tuska tu musiałem do Anglii wyjeżdżać, potem kazał wracać bo niby taki dobrobyt a ten polski dobrobyt był gorszy niż angielski kryzys. Nie biorę 500+ ale ci co biorą maja więcej pieniędzy na moje usługi i to jest klucz do sukcesu

 67. Gruza Groza

  A mnie najbardziej podoba sie jak sie tak nadyma i usteczka składa w dziubek , przytył bardzo (500+ działa ) i jak tak nówi to bardzo przypomina niejakiego Maliniaka ktory w 40 latku pracował z inż Karwowskim

 68. Przyjdę, bo popieram Pana Prezydenta. Mama dostaje 13 emeryturę, ja zarabiam nieco więcej, córka dostaje 500+. Doceniajmy to co mamy.

 69. Lichocka zrobiła reklamę temu panu!W maju będzie świzdu gwizdu i Pan Duda pójdzie w pi*du!

  • Ta to się nie popisała najlepiej ale i tak popieram Dude na prezydenta, a Lichocką zdymisjonować bo sama przecież nie odejdzie tak samo jak i POwcy bedzie się trzymać zębami stołka

  • i co lepiej bedzie jak wygra Kidawa? jak wyzywali Duda ty Chu*u to im jeszcze dziekowała. Cokolwiek o nim myśli zachowanie nie godne inteligentnego człowieka

  • Wiceprzewodniczący PO Palikot z penisem i POd rękę z Jachirą z PO to ikony Partii Oszustów.

 70. Rozczarowany

  Ja nie wemę udziału w spotkaniu z “Krzyczącym Prezydentem” naszego kraju.

  • WeŹ sie za robote , pracowity człowiek w dzisiejszej Polsce nie ma prawa do narzekania.

   • Rozczarowany

    Uczciwie pracuję na dwóch etatach. Nie wezmę udziału w spotkaniu z “Krzyczącym Prezydentem” naszego kraju.

 71. Łowiczak

  Super. Dziękuję Panie Prezydencie. Jest Pan najlepszym Prezydentem. Nie jest Pan Bolkiem, Pijakiem, ani nie siedzi Pan pod żyrandolem. Życzę dalszej odwagi i zmieniania naszej ojczyzny.

 72. Olek Oleksy

  Każdy prezydent wywodził się z jakiejś parti politycznej. Jedni byli lepsi, drudzy gorsi. Z jednymi było śmiesznie, a za innych było wstyd.
  Ale to co wyprawia obecny prezydent to przechodzi ludzkie pojęcie. Zero refleksji, podpisze wszystko co PiS mu podsunie – (niektórzy używają słów “marionetka” lub “długopis”).
  Łamanie konstytucji…
  Już wolałem Kwaśniewskiego. I wolę również kogoś nowego i mam nadzieję, że w maju tak będzie.

 73. Łowiczak

  Panie Prezydencie dziękujemy. Życzymy powodzenia.

 74. Super. Panie Prezydencie dziękujemy. Trzymamy kciuki za powodzenie.

  • agent tomek

   pioter, nie strasz, nie strasz bo się zes…asz !
   Trzymać to będziecie tyłki po 10 maja w programie cela +

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.