W Łowickim Ośrodku Kultury trwa Och! Film Festiwal. Tylko w tym tygodniu program obfituje w wiele ciekawych propozycji, a pośród nich są seanse filmowe, spotkania, koncerty i spektakl. Sprawdziliśmy, na które z tych wydarzeń dostaniecie jeszcze bilety.

Dzisiaj, 5 lutego, kino Fenix wyświetli dwa filmy, do których słowo wstępu powie filmoznawca Maciej Gil z Krakowa, twórca Festiwalu Kinobus – laureata Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za rok 2017. O godz. 17.00 w sekcji Dokument oparty na książce Ryszarda Kapuścińskiego film pt. „Jeszcze dzień życia” (reż. Damian Nenow, Raúl de la Fuente, 2018), zaś o godz. 19.00 drugi pokaz filmu „Utoya, 22 lipca” (reż. Erik Poppe, 2018).

W środę i czwartek, 6 i 7 lutego, o godz. 19.00 pokazy dramatu „Mój piękny syn” (reż. Felix Van Groeningen, 2018) – na każdy z tych seansów jest jeszcze ok. 30-40 biletów. W czwartek, 7 lutego, o godz. 17.00 w sekcji Siedemnasta pokaz filmu „Climax” (reż. Gaspar Noé, 2018), na który również są jeszcze miejsca.

Początek weekendu zacznie się koncertowo. Zagrają Pablopavo i Ludziki, autorzy cieszącego się popularnością w sieci utworu „Karwoski”. Na piątkowy koncert zostało jeszcze tylko ok. 16 miejsc w ramach dostawek.

W sobotę 9 lutego o godz. 18.00 pokaz filmu „Roma” – mocnego kandydata do tegorocznego Oscara, na który zostało jeszcze ok. 40 miejsc w pierwszych rzędach. Tego samego wieczora o godz. 20.00 klubokawiarnia HopKultura zaprosi na koncert zespołu „Chłopcy kontra Basia”, na który wstęp jest wolny.

W niedzielę 10 lutego o godz. 19.00 monodram „Belfer” w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka, na który zostało jeszcze ok. 13 miejsc w ramach dostawek.

Po weekendzie festiwal powróci z nową mocą i wielością ciekawych wydarzeń, o których będziemy informować.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.