W niedzielę, 4 listopada, mieszkańcy miasta i gminy Stryków zdecydują, czy gospodarzem gminy przez kolejnych 5 lat będzie Andrzej Jankowski czy Witold Kosmowski.

Zarówno ubiegający się o reelekcję burmistrz, jak i startujący w wyborach na to stanowisko po raz pierwszy jego były współpracownik, obecnie sekretarz gminy Ozorków, przez ostatnich 10 dni nie tracili czasu.

W II turze wyborów na burmistrza Strykowa spotkają się: ubiegający się o reelekcję burmistrz Andrzej Jankowski (z prawej) oraz jego były współpracownik, obecnie sekretarz gminy Ozorków Witold Kosmowski.

Obydwaj zachęcali mieszkańców do wzięcia udziału w drugiej turze, każdy na swój sposób zabiegał o przychylność dla swoich kandydatur. Kampania jeszcze trwa, choć nadchodzące święta raczej ją wyhamują. Nie wyklarowała się kwestia ewentualnej debaty z udziałem obydwu kandydatów. Wygląda na to, że każdy z nich poprzestanie na indywidualnych spotkaniach z mieszkańcami i próbach bezpośredniego dotarcia do jak największej ilości osób. Te ostatnie przybierały różne formy.

Jak to wyglądało i czyje poparcie uzyskał każdy z kandydatów przeczytasz w najnowszym numerze Wieści z Głowna i Strykowa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.