Jest już decyzja co do ponownego otwarcia przedszkoli i żłobka, których organem prowadzącym jest miasto Łowicz. Zostaną one otwarte w poniedziałek, 18 maja.

Łowicz, Przedszkole Integracyjne nr 10. Dzień Kota. fot. tb

Data ta już wcześniej padała jako najbardziej prawdopodobna w rozmowach na ten temat, jednak do dzisiaj nikt nie potwierdzał jej aktualne.

 

14 komentarzy

 1. Co tak nagle komentarze ucichły,pamiętajcie że jest wolność słowa i wyznania,a niestety ludzie sprawujący władze powinni być przygotowani na słowa krytyki bądź pochwały.

 2. Łowicz

  Ja to nie rozumiem jednego: jak by Burmistrz się nie zgodził to by było źle. Jak się zgodził na otwarcie żłobka i przedszkoli to też źle. Ludzie Wam to nigdy nic nie pasuje. Nikt do niczego tutaj nie zmusza. Rodzice pracujący mają problem co zrobić z dziećmi więc mogą z tego skorzystać. Tutaj nie powinno być żadnych komentarzy, bo uważam że są one zbędne. Niech każdy zajmie się sobą i swoimi problemami, a nie wymadrza się i komentuje innych. Ludzie sami sobie nakręcacie złość i wzajemny brak zrozumienia.

 3. Powiedział co wiedział…NYGUS

 4. Pełno ludzi z dziećmi w Tesco, Pepco, Kauflandzie itd. Zaraz od 18tego jak rząd otworzy ogródki restauracyjne będą siedzieć w McDonalds. Nadal dla niektórych tylko w przedszkolu można się zarazić.
  No ale jak patrzę na tych co maseczka na brodę i pet w ustach albo rękawiczki na rękach i dłubanie dajmy na to w oku to mnie już nic w człowieku nie zdziwi.

 5. Komentują chyba tylko ci co nie pracują i mają sztab ludzi do pomocy przy dzieciach…

 6. Zła i nierozsądna decyzja. Teraz poza domami pomocy społecznej i kopalnią węgla będą plagi zachorowań w przedszkolach. Wystarczy, że jedno dziecko będzie zakażone to cała placówka będzie chorować. Współczucie dla nauczycieli, którzy są zmuszeni pracować w trakcie epidemii. Tylko kto weźmie na siebie odpowiedzialność za ewentualną utratę zdrowia lub życia personelu pracującego w przedszkolu?

  • Nie tylko nauczyciele są zmuszeni pracować w trakcie epidemii.

  • Zdaje się, że od dwóch miesięcy jedynie nauczyciele nie muszą się martwić o pracę i płacę w trakcie epidemii. Służba zdrowia, produkcja, laboratoria, kierowcy, ochrona, górnicy, hutnicy, ekspedientki w sklepach, prowadzący własny biznes nie mają tyle szczęścia. Narażają siebie i swoje rodziny, martwią się o pensję i opiekę nad dziećmi, bo nie każdy może skorzystać z zasiłku rządowego. A ty jęczysz nad losem nauczycieli….

  • Ciało ciągle niezadowolone.

 7. Aż strach co z tego będzie.

 8. Najwłaściwszy komentarz to: brak słów.

 9. Zapmnieliście dodać najważniejszą informację, że jest to dla rodziców pracujących a nie dla nygusów siedzących w domu i znudzonych już swoimi dziećmi.

 10. Idiotyzm

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.