Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Głownie zorganizowała w piątek 17 lutego bal karnawałowy dla przedszkolaków.

Dzieci przyszły – jak to na bal – w karnawałowych przebraniach. W szatni, gdzie się przebierały zaroiło się od księżniczek, motylków, przedstawicieli służb mundurowych i najróżniejszych postaci z bajek.

Bal uroczyście otworzył dyrektor szkoły Adam Kubiak. Na parkiecie efektownie udekorowanej sali gimnastycznej małym gościom cały czas towarzyszyli nauczyciele oraz niektórzy uczniowie “Jedynki”, a także rodzice. Ich również zaproszono do wspólnej zabawy i tańców. 

Dzieci, które w nowym roku szkolnym lub w perspektywie kilku najbliższych lat rozpoczną naukę w klasie pierwszej miały okazję przekonać się, że także w szkole można się dobrze bawić i jest ona miejscem przyjaznym. Dzięki tańcom i animacjom prowadzonym przez nauczycielki do muzyki, na parkiecie cały czas był ruch. Nie brakło zabaw z balonami, malowania twarzy, była okazja zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na szkolnej “ściance”. Na spragnionych czekały orzeźwiające napoje.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć: 

Komentowanie nie jest możliwe.