Dziś w czwartek, 10 października około godz. 12 został zamknięty dla ruchu kołowego przejazd kolejowy w Arkadii na drodze krajowej nr 70 Łowicz – Skierniewice.

Zamknięcie przejazdu na ruchliwej „siedemdziesiątce” spowodowane jest przebudową torowiska na szlaku kolejowym E20 Sochaczew – Swarzędz. Inwestycję realizuje firma Trakcja PRKiI na zlecenie PKP PLK.

Zamknięcie wywołuje spore zamieszanie, wielu kierowców jadąc „siedemdziesiątką” nie dostrzega znaków informujących o objazdach. Niestety nie są to duże, łatwo dostrzegalne tablice. Zarówno od strony Łowicza jak i Skierniewic, krótko po godz. 12. widać było dużo samochodów osobowych i ciężarowych, które dojeżdżały do torów i dopiero tam zawracały.

Uwaga! Zamiana terminu zamknięcia przejazdu!

 

 

4 komentarze

  1. Po wprowadzeniu objazdu na DK70 samochody TIR miały być kierowane na autostradę, a zrobiły sobie “autostradę” z lokalnej wąskiej drogi prowadzącej przez wieś Mysłaków. M A S A K R A!!!

  2. Dużo mogę zrozumieć, ale czemu tiry jeżdżą przez Mysłaków, przecież na moście jest ograniczenie?

  3. Dużo mogę zrozumieć, ale czemu tiry jeżdżą przez Mysłaków, przecież na moście jest ograniczenie?

  4. Jeśli ktoś nadjedzie osobówką od str. Łowicza bo zapomniał o zamknięciu przejazdu może skręcić w lewo w drogę gruntową i dalej pojechać w lewo po nowym asfalcie ul. Piaskową do końca i w prawo, prosto przez most do końca drogi i skręcić w prawo na ul. Nowowiejską , za sklepem prosto i dalej za przejazdem lekko w prawo na dk70. Nie polecam objazdu na Zielkowice, wąska droga, brak widoczności przez lasy, ryzyko zderzenia czołowego. Lepiej przez wsie Arkadia i Bobrowniki.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.