Kilkanaście wykonanych z kompozytu desek na pomoście znajdującym się na miejskiej plaży nad Bzurą jest zniszczonych. Odpowiadają za to kierujący quadami, którzy nie stosują się do ustawionych znaków zakazujących wjazdu na plażę.

Zniszczony pomost na plaży przy Bzurze.

Deski są dość twarde, ale koła pędzących przez plażę quadów obracając się dysponują siłą, która powoduje, że tworzywo nie wytrzymuje, pęka i kruszy się na obrzeżach. Pomost wygląda obecnie fatalnie.

– Naprawialiśmy już raz ten pomost, kupiliśmy i wymieniliśmy zniszczone deski z tworzywa za około 800 zł. Nie rozumiem, jak można być tak nieodpowiedzialnym i doprowadzać do niszczenia rzeczy która ma cieszyć mieszkańców – powiedział nam Zbigniew Kuczyński dyrektor Ośrodka Sporty i Rekreacji w Łowiczu, w którego opiece jest plaża. Jak zaznaczył na brzegach plaży pracownicy OSiR ustawili znaki zakazujące wjazdu na nią quadów i motocykli, ale widać że nie znajdują one posłuchu.

Znaki ustawione na plaży przy Bzurze.

6 komentarzy

  1. a tak ogólnie w Łowiczu jest bałagan wystarczy przejść się Nowym Rynkiem , Zduńską(a tu szczególnie po 17/00 to kosze są pełne) .

  2. Kurde, jaką gównoburze?! Kładowcy niszczą miejskie mienie. To nie jest ok!

  3. Quadowiec

    Kazdy dobrze wie ze tam jezdżą quadami i motocyklami, wstawiają deski a pozniej się dziwią, że ludzie ktorzy jadą na te bezludzia bo nie ma innego dojazdu niszczą deski, na ktore wydali 800zl i wielka afera ale kwiatki na nowym rynku za 70000zl mogą stać i nikomu nic nie przeszkadza. Zacznijcie wydawać publiczne pieniądze z głową a nie robicie gównoburze.

    • Może i kiedyś jeździli , ale teraz jest tam plaża miejska i nie wolno. Są znaki i wypada je uszanować.

  4. Tylko, że zapewne są to ważni i zamożni debile i nikt nic nie zrobi…

  5. Banda debili pociągnąć do odpowiedzialności finansowej

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.