Wraz z początkiem sierpnia kierownikiem łowickiego Rejonowego Zespołu Doradców Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach został radny miejski Krzysztof Igielski (PiS).

Sesja Rady Miejskiej w Łowiczu, Pierwszy z lewej Krzysztof Igielski. Fot. Marcin Kucharski
Sesja Rady Miejskiej w Łowiczu, Pierwszy z lewej Krzysztof Igielski. Fot. Marcin Kucharski

Zastąpił na tym stanowisku innego radnego miejskiego – Mariusza Siewierę (wybrany z listy PO).

Ten drugi został przeniesiony do pracy w centrali w Bratoszewicach na stanowisko głównego specjalisty w dziale ekonomiki i zarządzania gospodarstwem rolnym. – Pensja jest trochę niższa niż na stanowisku kierowniczym w Łowiczu, ale nie o pieniądze tutaj chodzi – uważa radny Siewiera.

O tym, że to radny Krzysztof Igielski ma zostać nowym kierownikiem Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łowiczu pisaliśmy już w NŁ z 20 lipca. Ostatnio pracował z młodzieżą w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie pod Łodzią.

Nowy kierownik łowickiego zespołu ODR Krzysztof Igielski ma 32 lata, nie jest żonaty, ukończył studia stacjonarne z zakresu resocjalizacji, z wykształcenia jest też technikiem agrobiznesu i rachunkowości spółek handlowych, ukończył też podyplomowe studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na uczelni w Grudziądzu.

Więcej na ten temat w jutrzejszym Nowym Łowiczaninie.

7 komentarzy

 1. Gratuluję Krzysiu:-)
  A czy zmiana dobra….przekonamy się,pan Władek także:-)

  Pozdrawiam państwa

 2. Aż dziw bierze , o tych łupach w swoich felietonach redaktor Mklas nie wspomina i to go nie razi jako państwowca niby ?!!! Ciekawe czy do Warszawy autostrada ktora zaczął budować Grabarczyk a kończył Nowak ,obaj z PO, jeździ czy go ona mierzi i w ramach zgodności życia z poglądami inna wybiera ?

 3. Jakoś jak Sieiwiera wywalał kompetentną osobę, która przez lata kierowała ODR w Łowiczu to p. Waligórski nic nie napisał. Ot i obiektywizm w łowickim wydaniu

 4. Super. Czekaliśmy na tą zmianę.
  Pracownica

 5. Bardzo dobrze, takim panom jak M. Siewiera DZIĘKUJEMY. Niech popalą znicze przed Sądem.
  Ciekawy
  jestem
  kogo
  Siewiera
  zastąpił
  wcześniej
  w ODR ?
  i
  w
  jakich
  to
  się
  działo
  okolicznościach ?????

 6. technik wystarczy na kierownika, wazne ze pisowiec za peowca

 7. I to się nazywa “dobra zmiana” 🙁