Członek Rady Miejskiej w Żychlinie, pracownik Emitu, społeczny działacz ekologiczny Rafał Klimczak jest autorem wielu książek dla dzieci z serii “Nudzimisie”, serii ekologicznej dla dzieci “Przygody leśnych skrzatów” oraz serii “Poznaję świat i kropka”.

Rafał Klimczak z Żychlina, autor serii książek dla dzieci “Nudzimiesie” oraz serii “Poznaję świat i kropka” teraz zaczyna pisać książki fantastyczne dla młodzieży. Pierwsza ukaże się na dniach fot. Dorota Grąbczewska

Teraz zakończył serię “Nudzimisiów”, a zaczyna pisać książki fantastyczne dla młodzieży. Pierwsza pt. “Toma i P.S.O.T. Omanoid” w księgarniach powinna się ukazać już w poniedziałek, 19 lutego.

Pierwszą książkę o “Nudzimisiach” napisał w 2010 roku zainspirowany zachowaniem swojego syna Szymona, który jako dziecko siedząc wśród zabawek powtarzał “nudzi mi się”. Ponieważ jednak fascynuje go kosmos i astronomia i lubi książki popularnonaukowe, sam zaczął takie pisać.

Więcej o jego wykształceniu, twórczości i pierwszych recenzentach, którymi są żona i córka – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina dla Żychlina, Bedlna, Oporowa i Pacyny.

1 komentarz

  1. Książka ukazała się 19 stycznia nie lutego:)