Ranking zakładów bukmacherskich – co warto o nich wiedzieć?

Bukmacherka interesuje od dłuższego czasu wiele osób w Polsce. Lubimy sport, a zakłady bukmacherskie to ciekawy dodatek do sportowego hobby. Nowi klienci chcą wiedzieć, u którego bukmachera najlepiej będzie zarejestrować konto. Dlatego gracze często szukają informacji o różnych firmach w Internecie. Można znaleźć wiele portali zajmujących się tematyką bukmacherską i właśnie tam próbuje się tworzyć spisy, które uwzględniają teoretycznie najlepsze podmioty na rynku.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że portale tworzące takie zestawienia mają niekiedy podpisane umowy z danymi firmami. Dlatego pewne zakłady bukmacherskie ranking wygrywają, a inne (niekiedy mimo interesującej oferty) znajdują się nieco niżej. Trzeba też pamiętać o tym, że jedynie legalni bukmacherzy ranking mogą współtworzyć, więc nie można brać pod uwagę podmiotów bez licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Zatem jaki legalny bukmacher ranking mógłby wygrać? 

Czy da się stworzyć uniwersalny ranking legalnych bukmacherów? 

Typerzy chcieliby jasnej odpowiedzi na pytanie dotyczące najlepszych buków w Sieci. Jednak trzeba przyznać, że trudno jest stworzyć jeden ranking, w którym dany zakład będzie jedynym słusznym wyborem. Po pierwsze, zbyt duży jest wybór aktualnie na rynku – kilkanaście firm działa zgodnie z polskim prawem, więc typerzy mają w czym wybierać. Klienci oczekują różnych rzeczy od bukmachera, zatem indywidualne potrzeby uniemożliwiają wskazanie jednego, najlepszego podmiotu. 

Co prawda pojawia się wiele internetowych rankingów, ale trudno jest uplasować miejsca na podstawie wszystkich aspektów branych pod uwagę przez klientów. Jak już wspominaliśmy, bukmacherzy nawiązują współpracę z portalami, zatem taka ocena może nie być do końca obiektywna. 

Bukmacherzy online ranking – na co zwracają uwagę klienci? 

Jak już wcześniej zostało wspomniane, jest wiele czynników, które liczą się dla graczy. W pierwszej kolejności można wymienić jakość serwisu, czy aplikacji mobilnej bukmachera – to faktycznie istotna kwestia, ponieważ na cóż świetna oferta i wysokie kursy, skoro klienci mogą mieć ograniczony dostęp do buka? Jeszcze do niedawna liczyło się to, ile punktów stacjonarnych firma posiadała. Dzisiaj praktycznie bukmacherka toczy się w Internecie, a dokładnie w obszarze mobilnego Internetu, więc klienci oczekują przejrzystych witryn i oferty typowo online. Można zatem stwierdzić, że w dzisiejszych czasach ranking bukmacherów na pewno przegrają podmioty, które do tej pory nie zdecydowały się na licencję dotyczącą usług w Sieci lub oferują kiepskiej jakości serwisy i aplikacje mobilne na Androida oraz iOS. Przejrzystość, prostota, szybkość działania i niezawodność apki są jednymi z najczęściej wymienianych parametrów. 

Kolejną ważną kwestią jest już sama oferta. Musi ona spełniać oczekiwania jak największej liczby graczy – potrzebne są sporty najpopularniejsze, ale także i te niszowe. Często propozycje poszerza się o warianty typowo internetowe – zakłady LIVE, sporty wirtualne, pojawiają się także streamy ze spotkań. Klienci lubią mieć wybór, dlatego im szersza oferta, tym wyższe miejsce w rankingu.

Jeszcze inni utworzą ranking bukmacherow na podstawie bonusów i promocji. To dosyć istotny element, ponieważ zakłady bukmacherskie w Polsce dzięki akcjom promocyjnym przyciągają uwagę nowych klientów. Typerzy lubią dostawać coś ekstra, dlatego interesują się bonusami, jednakże nie można zapominać o tym, że w bukmacherce nie ma niczego za darmo. Nikt tutaj nie będzie za darmo rozdawał środków pieniężnych. 

Zbyt dużo jest czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby móc stwierdzić, jakie zakłady bukmacherskie online ranking powinny wygrać. Warto indywidualnie zapoznać się z każdą ofertą firm bukmacherskich, żeby samodzielnie utworzyć tego typu zestawienie. Można się rozczarować, kierując jedynie sugestiami portali w Internecie. Co prawda są pomocne, gdyż taki spis zawiera wszystkie oferty w pigułce. Wciąż jednak należy kierować się głównie rozsądkiem. 

Jak będzie ranking bukmacherów 2019?

Cóż, ten rok przyniósł jeszcze więcej trudności w opracowaniu zestawienia buków godnych polecenia. Wszystko przez to, że pod koniec zeszłego roku licencję otrzymało kilka nowych podmiotów. W styczniu 2019 następna firma uzyskała zezwolenie. Tak więc widać, że rynek rozwija się naprawdę dynamicznie. Nie do końca wiadomo, jaką ofertę otrzymamy od nowych bukmacherów, gdyż w większości przypadków dopiero się ona kształtuje. Trudno jest zatem powiedzieć, czy dotychczasowy ranking bukmacherów w Polsce nie ulegnie rewolucji. Każdy kwartał 2019 roku owocuje kolejnymi licencjami. Podobnie jak w innych branżach, na wzroście konkurencji korzystają klienci. 

Więcej informacji o zakładach bukmacherskich https://www.rp.pl/Sport/190519806-Obstawiasz-mecze-Sprawdz-na-co-musisz-zwrocic-uwage.html

Każdy gracz musi pamiętać o tym, że jedynie u legalnych bukmacherów można zawierać zakłady wzajemne. Niezależnie od tego, który bukmacherzy ranking wygrywają na różnych portalach, wciąż trzeba mieć właśnie na uwadze działanie zgodne z polskim prawem. Niekiedy można zobaczyć wpisy, w których poleca się podmioty z zagranicznymi licencjami, które nie funkcjonują w Polsce. Dlatego też nie można bezgranicznie ufać takim portalom i należy samodzielnie podejmować decyzję odnośnie rejestracji i korzystania z oferty bukamchera. 

undefined

Komentowanie nie jest możliwe.