Mieszkańcy naszego miasta, zwłaszcza ci młodzi, nie raz już pokazali, że są fanami hip-hopu. Ostatnio liczną widownię zgromadził koncert Kękę na dziedzińcu ŁOK. W piątek 12 października o godz. 20.00 w muszli koncertowej w Parku Błonie nadarzy się okazja, by posłuchać na żywo innych znanych raperów, a będą nimi Paluch i Pih.

Oboje należą do czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Pih gościł już w Łowiczu w 2012 roku na charytatywnym festiwalu hip-hopowym zorganizowanym na rzecz Jasia Łazińskiego. Po raz pierwszy do naszego miasta zawita Paluch.

Podczas wydarzenia mistrzowskie triki YoYo zaprezentują reprezentanci Łowicza: Marcel Ołubek, finalista programu „Mam talent!” i Kacper Pałatyński, Mistrz Polski i Europy juniorów w yoyo. Zaplanowany został też pokaz breakdance.

Bilety są już do kupienia w systemie internetowym ŁOK (sprzedaż 1 puli 300 biletów w cenie 30 zł już zakończona; 2 pula 300 biletów w cenie 35 zł do 10 października; 3 pula do wyczerpania maksymalnej ilości wszystkich biletów (950 sztuk) w cenie 40 zł).

 

1 komentarz

  1. Będę !!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.