Dobre wieści dla wszystkich oczekujących na artystów, jacy wystąpią w ramach zbliżającej się edycji Och! Film Festiwalu: stawkę otwiera zespół Raz Dwa Trzy.

921c1481_fot_slawek_przerwa-848x478

Zespół został założony w lutym 1990 roku przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze – Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. Trzy miesiące po powstaniu wygrali 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. 

Swoją ponad 25-letnią obecnością na scenie udowadniają, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność. Raz Dwa Trzy specjalizuje się w muzyce z pogranicza rocka, folku, piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. Formacja wielokrotnie była nagradzana prestiżowymi nagordami lub była nominowana do nich,  a ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną. 

Bilety na koncert w cenie 60 PLN (przedsprzedaż) będą do nabycia w kasie kina Fenix od wtorku 13 grudnia od godz. 18.30. Od 31 grudnia cena ta wzrośnie do 70 PLN. 

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy, jaki odbędzie się 28 stycznia o godz. 19 w sali kinowej ŁOK, zainauguruje 18. edycję Och! Film Festiwalu. Organizatorzy, podobnie jak rok temu, postanowili dawkować emocje związane z odsłanianiem festiwalowych kart, dlatego na kolejne ogłoszenia musimy poczekać. 

Wszystkie wydarzenia Och! FF mają się odbywać w dniach od 28 stycznia do 26 lutego 2017 roku. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.