Duża grupa łowickich biegaczy już zainaugurowała już sezon biegowy. Niektórzy biegają dla przyjemności i zdrowia, jednak jest spora grupa amatorów „zawodowców”, którzy „wykręcają” super wyniki i chcą biegać co raz szybciej.

Fot.: Konrad Wolski FB.

Dla nich celem na każdy rok jest poprawa rekordów życiowych. W powiecie łowieckim najszybsze panie to obecnie: Urszula Przygoda, Sylwia Ambroziak i Julia Szymkowicz. W gronie panów do elity naszego powiatu zaliczają się: Konrad Wolski, Tomasz Kunikowski, Tomasz Kolos, Artur Bladowski czy Zbyszek Ambroziak. Jest też wielu innych,  którzy depczą im po piętach i w tym roku chcieli okazać się na trasach. Niestety plany biegowych startów zawodnicy muszą lekko przebudować. Jeśli chodzi o trening, to biegacze są w sytuacji komfortowej. Lasy i parki są otwarte, na razie nie ma zakazu biegania, a trzymając odpowiednią odległość trudno się zarazić.

O całej sytuacji i o biegowych planach Zbigniew Łaziński rozmawiał z Konradem Wolskim ze Zdun.

Więcej informacji w papierowym wydaniu Nowego Łowiczanina.

Fot.: Konrad Wolski FB.
Fot.: Konrad Wolski FB.

2 komentarze

  1. Mam wrażenie,że autor tego materiału ,wraz z małżonką próbują zaistnieć na łamach gazety!!!!

  2. Obserwator

    Nie wiem co miał na myśli autor tego artykułu,ale w Powiecie Łowieckim???Rozumiem,jest Koło Łowieckie,ale Powiat???Widocznie ten Pan wykształceniem nie grzeszy,lepiej niech mu małżonka uszyje maseczkę z znoszonych gaci,ot to cała pseudo elita Łowicza!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.