Remisem 3:3 zakończył się pierwszy mecz Pelikana-2003 Łowicz z Widokiem II Skierniewice rozegrany w ramach II ligi wojewódzkiej trampkarzy C2 na wyjeździe w niedzielę, 26 marca 2017 roku. A jeszcze do przerwy podopieczni trenera Dawida Ługowskiego wygrywali z gospodarzami 3:0.

Biało-zieloni doskonale weszli w mecz sukcesywnie powiększając swoją przewagę już od 10. minuty. Najpierw okazję do zdobycia bramki wykorzystał Krystian Kruk, a sześć minut później gola zdobył Piotr Lisicki. Łowiczanie nie dali dobrze odetchnąć gospodarzom i kolejnym celnym strzałem posłał piłkę w siatkę po rzucie rożnym ponownie Kruk. Przewaga wydawała się już nie do odrobienia przez drużynę Widoku, ale okazało się że szczęście zaczęło sprzyjać rywalom.

W ocenie trenera Ługowskiego: – Pierwsza połowa to bardzo dobra gra całego zespołu. Strzelamy trzy gole, praktycznie bez zagrożenia pod nasza bramką. Graliśmy to, co sobie założyliśmy, dokładając do tego dobrą skuteczność. Strzelamy na 1:0 po dobrej akcji Kruka, który wykorzystuje sytuację sam na sam. Dwie następne bramki strzelamy po opracowanych rzutach rożnych. Druga połowa niestety pokazuje, że jeśli nie dokończysz tego, co sobie wypracowałeś, to zostaniesz skarcony. Dwa rzuty karne dla Widoku i jeden błąd w kryciu i marnujemy wysiłek całego meczu… Podsumowując – byliśmy zespołem, który grał dobrą piłkę i zasłużył na zwycięstwo, natomiast czasami tak bywa w tej grze, że wkrada się nerwowość i coś nie wychodzi. Dobra nauczka dla chłopaków, którzy muszą wiedzieć, że trzeba grać do końca, bo piłka nożna  ma to do siebie, że jest nieprzewidywalna…

1. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy C2:
MLKS Widok II Skierniewice – MUKS Pelikan-2003 Łowicz 3:3 (0:3); br.: Jakub Kroć 2 (50 i 70) i Mateusz Rosa (65) – Krystian Kruk 2 (10 i 28) i Piotr Lisicki (16).
Pelikan: Mikołaj Pietrzak – Marcel Frątczak, Piotr Lisicki, Bartosz Wojciechowski, Jonathan Politowicz – Paweł Graczyk, Bartosz Tomaszkiewicz, Marcel Wnuk, Mateusz Kołaczyk – Jan Zagajewski, Krystian Kruk. Na zmiany wchodzili: Oskar Pilny – Szymon Dębski, Kacper Styszko, Sebastian Kutkowski, Antoni Knera i Marek Piekacz.

UKS AP Piotrków Trybunalski – MULKS Łask 5:1
WKS Wieluń – AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 2:0
MGUKS Pogoń Zduńska Wola – RTS Widzew Łódź 0:10

1. RTS Widzew Łódź (3) 1 3 10-0
2. UKS AP Piotrków Trybunalski (5) 1 3   5-1
3. WKS Wieluń (8) 1 3   2-0
4. MUKS Pelikan-2003 Łowicz (4) 1 1   3-3