Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu organizuje w niedzielę, 10 czerwca, na boisku przy Szkole Podstawowej w Wygodzie Festyn Rodzinny pod hasłem „Rodzina Bogiem Silna”.

Festyn poprzedzi msza św. o godz. 12.30 w kościele przy ul. Jana Pawła II. Atrakcje w Wygodzie – a będzie ich niemało – rozpoczną się o godz. 14.00.

W programie festynu przewidziano m.in.: loterię fantową, jazdę konną, grillowanie, koncert scholi ze specjalną dedykacją dla rodziców, ale nie tylko.

Festyn "Rodzina Bogiem silna"
Festyn “Rodzina Bogiem silna”

Rozegrane zostaną mecze piłkarskie: oldboje Parafii Chrystusa Dobrego Pasterza (w drużynie tej wystąpią ojcowie ministrantów oraz wikariusze z kościoła na Bratkowicach – ks. Jacek Zieliński i ks. Robert Błaszczyk) kontra klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu – początek o godz. 14.30.

W czasie tego meczu specjalnie dla pań zajęcia z aerobiku poprowadzi Justyna Sierka – instruktorka z Kutna.

Po zakończeniu meczu boisko opanują ministranci, którzy zagrają mecz towarzyski. Zaplanowano też rodzinny turniej piłki siatkowej.

Dodatkową atrakcją festynu będzie licytacja atrakcyjnych gadżetów sportowych – piłek i koszulek z autografami piłkarzy reprezentacji Polski – Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowkiego i Macieja Rybusa, gadżetów pozyskanych od skoczków narciarskich – np. oryginalne identyfikatory Kamila Stocha i Stefana Huli, kalendarz z autografem Kamila Stocha, 4 zdjęcia z autografami skoczków.

Piknik trwać będzie do godz. 17., po nim rozpocznie się zabawa przy muzyce puszczanej przez DJ-a.

Komentowanie nie jest możliwe.