Małgorzata i Jerzy Czubikowie z Łowicza mają trzy córki: 11-letnią Olę, 13-letnią Martę i 15-letnią Bogusię. Wszystkie trzy do niedawna trenowały trenowały pływanie, teraz najstarsza „przerzuciła się” na pchniecie kulą, młodsze pozostały przy pływaniu.

fot. Wojciech Waligórski

Dziewczęta mają potencjał i mają już na swoich kontach sukcesy. Pierwsze kroki w sporcie stawiały w Łowiczu, potem przeniosły się na treningi do Sochaczewa, teraz będą trenować w klubie UKS G-8 na Bielanach w Warszawie.

Aby dać córkom szansę, rodzice – nie bez wątpliwości – zdecydowali, że całą rodziną zamieszkają w stolicy.

Więcej o rodzinie Czubików i pasjach ich córek – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina oraz w wydaniu cyfrowym.

10 komentarzy

 1. Bardzo fajne, mądre i utalentowane dziewczynki, daj Boże każdemu takie dzieci.

  • Mogę stwierdzić z pełną stanowczością, że mamy wiele w Łowiczu utalentowanych dzieci. Co trzeba zrobić, żeby o tym napisać? Wystarczy się udać do gazety? Ogólnie temat mnie ani ziębi ani grzeje, jednak po tym co się w dzieje w Internecie może się okazać, że wyjazd z miasta to dobre wyjście. Po takim artykule może spłynąć fala hejtu.

 2. Czy to artykul sponsorowany?

 3. ta gazeta to juz calkiem zeszla na psy , zeby o takich bzdurach wypisywac. Zykle ludzkie sprawy-zycie

 4. ofiara mafii łowickiej

  Do ~~Maria, sens ma choćby z tego powodu o którym sama piszesz. A ja dodam, że jest to wspaniała rodzinka z pasjami, zdrowymi pasjami. Brawo rodzice, brawo dziewczyny -powodzenia. A, że takie rodziny to wyjątek zapraszam Cię na os.Kostka, a zobaczysz TU jakie pasje fundują rodzice /skorumpowani rodzice -99%/ swoim dzieciom – już od niemowlaka. Są też dzieci – dzisiaj już panie,panowie – które w wieku np:8lat były WYKORZYSTYWANE do śledzenia mafjnej ofiary, a potem robiły już to same a teraz ze swoimi chłopakami a chłopaki ze swoimi dziewczynami SIC! Z tych młodych par będą rodziny – jakie będą odpowiedz sobie sama.

  • Myślę, że wiele zależy od tego w jakim środowisku się żyje. Ja nie mam żadnej styczności z patologią na moim osiedlu. Rozumiem, że ktoś lubi sport, tylko nie bardzo widzę sens artykułu o tym w gazecie. Sama znam kilka rodzin, które się wyprowadziły (z różnych powodów). Dziękuję za zaproszenie, jednak na Kostkę się nie wybieram.

 5. Cytuje: ” hop
  7 lipca 2019 at 13:34 · Reply
  A ten pan na zdjeciu to dziadek? ” – pytanie Twoje nie dotyczy przecież tematu wątku.

 6. Jaki sens ma ten artykuł? Rodzina, która ucieka z Łowicza z powodu braku perspektyw do rozwoju.

 7. A ten pan na zdjeciu to dziadek?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.