4 grudnia Sąd Okręgowy w Łodzi skazał na 15 lat pozbawienia wolności 55-letniego Dariusza Ch. z Pleckiej Dąbrowy za zabójstwo 52-letniej żony Beaty. Wyrok nie jest prawomocny.

Do tragicznego zdarzenia doszło rok temu. 30 listopada 2017 roku Dariusz Ch. powiadomił policję, że kilka dni wcześniej zabił żonę. Funkcjonariusze na podłodze znaleźli zwłoki kobiety. Na jej ciele były wyraźne ślady pobicia. W trakcie przesłuchania mężczyzna zmienił zdanie twierdząc, że żona przewróciła się w łazience i uderzyła się o umywalkę.

Sekcja zwłok potwierdziła, że zgon kobiety nastąpił na skutek ciężkiego pobicia. Miała liczne złamania żeber, ciosy były zadawane pięścią w głowę, klatkę piersiową i brzuch, które doprowadziły do śmierci, która nastąpiła 27 listopada. Mężczyzna dopiero 30 listopada powiadomił służby.

Więcej o tragicznych zdarzeniach w tej rodzinie, które do tego doprowadziły, przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina dla Żychlina, Bedlna, Oporowa i Pacyny.

2 komentarze

  1. Ofiara to została pobita i umarła. To coś co zostało to nadaje się do utylizacji na karme dla psów a nie do więzienia. Ewentualnie wypuściłbym na sawannie wśród lwów i obserwował jak sobie radzi.

  2. to może być kolejna ofiara kaizera prochów