Zwycięzca konkursu na dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu Romuald Kłosiński nie obejmie tego stanowiska. W łowickim starostwie dowiedzieliśmy się, że ostatecznie zrezygnował z tego wczoraj, 11 stycznia.

Romuald Kłosiński
Romuald Kłosiński

Konkurs został przeprowadzony 19 grudnia w starostwie. Wystartowały w nim dwie osoby: Romuald Kłosiński – z wykształcenia matematyk, pracujący w banku w Warszawie oraz Agnieszka Pawłowska-Kalinowska – nauczyciel w II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu. Oboje są absolwentami „Chełmońskiego”.

Konkurs na dyrektora I LO zostanie ogłoszony zostanie ponownie. Można się tego spodziewać jeszcze w styczniu. Kierująca szkołą Elżbieta Skoneczna ma powierzone obowiązki do końca marca, więc nowy dyrektor musi być powołany od 1 kwietnia.

Więcej o tym, dlaczego Romuald Kłosiński zrezygnował przeczytasz w kolejnym numerze Nowego Łowiczanina, 19 stycznia.

2 komentarze

  1. dokładnie jaja ze wogole go wybrali , powiedzialbym ze zrezygnowal jak dowiedzial sie ile zarobi w szkole, ale z tego co gdzie czystalem byl bez pracy, moze trafilo sie cos lepszego…tylko to troche nie powazne na pewno w starostwie jest “spalony”

  2. jakieś jaja sobie ludzie robią z poważnej szkoły…….