Już dzisiaj, 27 grudnia księża z kościołów Świętego Ducha oraz Chrystusa Dobrego Pasterza wyruszyli odwiedzić domy swoich wiernych w ramach corocznych wizyt duszpasterskich. Jutro, 28 grudnia kolęda rozpocznie się w parafii katedralnej oraz w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Parafia Świętego Ducha
Czwartek 27 grudnia, od godz. 9.00 – Dąbkowice Górne (3 kapłanów), od godz. 16.00 – ulice: Długa, Batalionów Chłopskich i Bonifraterska w Łowiczu (4 kapłanów).
Piątek 28 grudnia, od godz. 9.00 – Pilaszków, bez domów przy drodze łęczyckiej (3 kapłanów), od godz. 16.00 – ul. Słowackiego i ul. Norwida (2 kapłanów), ul. Szkolna, ul. Topolowa i ul. Asnyka (1 kapłan), ul. Starościńska i ul. Wojska Polskiego (1 kapłan).
Sobota 29 grudnia, od godz. 9.00 – Otolice (4 kapłanów).

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza
27 grudnia – od godz. 9. – księża odwiedzają parafian w miejscowościach Seroki i Zawady.
28 grudnia – od godz. 9 – zaplanowano wizyty w Wygodzie i Urbańszczyźnie.
29 grudnia – od godz. 9 – Jamno i Grudze Nowe.
31 grudnia – od godz. 9 – Jastrzębia.

Parafia katedralna
28 grudnia – od godz. 10 – Zielkowice III (trzech księży) i Zielkowice I (2 księży); od godz. 16 – os. Konopnickiej 1, 2, 3 i 4 (4 księży).
29 grudnia – od godz. 10 – Zielkowice „Mała Warszawa”, Kępy i Czajki (4 księży).

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
28 grudnia – od godz. 9 – Urząd Gminy w Chąśnie, GS w Chąśnie oraz Chąśno Drugie (3 księży, poza proboszczem ks. Adamem Domańskim, wikariuszem Kamilem Gocem, parafian będzie odwiedzać ks. Jerzy Bors – niegdyś proboszcz parafii katedralnej w Łowiczu). Tego samego dnia od godz. 16 – Strzelcew Parcel (3 księży).
29 grudnia – od godz. 9 – wieś Małszyce (3 księży) bez ulicy Małszyce oraz odcinka od krzyża do tzw. brukowanki.
31 grudnia – od godz. 9 – Marianka (3 księży).

15 komentarzy

 1. Obrońcy brzuchatych kiecaków-łoddejta im majuntek i pocałujta ich tam,gdzie uny wos mają po zainkasowaniu haraczu(w d…e)księżulo Augustyński pokazoł jak się postępuje!

 2. Przecież przymusu nie ma. Po co to komentować? Tylko przyznać się – kto z komentujących brał ślub kościelny lub córę albo syna do takiego ślubu wyprawił? Kto zawlókł dzieci do kościoła aby “kataniarz” polał wodą? Na utrzymanie kościołów trzeba się składać. U nas kościoły są zadbane więc dla swoich rodzin nie biorą.

 3. Jakieś antykatolickie chamy tu komentują. Powinni dostać z liścia.

 4. Ksiądz proboszcz

  Ofiaro losu,oddaj cały majątek kiecakom to będziesz miał lepsze miejsce w niebie a pasibrzuchy bedą dobrze balować jak oligarcha biznesmen Tadeo-tatko RYDZYK!!!

 5. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

  Nie rozumiem. Chcecie — tym swoim jadem – zasugerować ludziom aby stali się takimi jak WY???!!! C H O R E ! Dlaczego zaglądacie do czyjegość porfela? Do Waszego ktoś zerkał?! Czytając Wasze wypociny jesteśmy świadkami niezwykłej podłości.

 6. Arcybiskup morda

  Nygusy z wielkimi kałdunami lepi by sie wziny za robotę a nie łazić po domach!Gdyby zbłąkane owce im nie dawały pinindzy to zboczeńcy w kieckach by nie latały!Faryzeusze stosujta się do nauk Franciszka!!!

 7. Ja do domu tych zboczenie nie wpuszcze

 8. Ksiądz proboszcz

  Pamiętajcie również źe obowiązuje”co łaska”lecz poniżej100 zł.nie bierzemy!!!Nie żałujcie dutków a będziecie mieć lepsze miejsce w niebiosach!

 9. Pamiętajcie wierni
  koperta ma STAĆ a nie leżeć