Dzisiaj, 8 marca, dyrektorzy przedszkoli miejskich w Łowiczu wywieszą listy z wynikami rekrutacji. Nie są to listy ostateczne, rodzice powinni w przyszłym tygodniu (najpóźniej do czwartku 14 marca) potwierdzić swój wybór.

Dzieci z Przedszkola nr 10 podczas "Dnia Kota". fot. Archiwum NŁ
Dzieci z Przedszkola nr 10 podczas “Dnia Kota”. fot. Archiwum NŁ

Ma to związek m.in. z tym, że niektóre nazwiska powtarzają się na listach w różnych przedszkolach. Listy po weryfikacji zostaną wywieszone w piątek 15 marca.

Dopiero po upłynięciu czasu na procedurę odwoławczą, będzie mógł być przeprowadzony ewentualny drugi nabór, w którym przyjmowane będą w pierwszej kolejności dzieci 2,5-letnie, w drugiej dzieci spoza Łowicza. To ile ich będzie przyjęte, zależy od tego ile zostanie miejsc wolnych po pierwszej rekrutacji.

Rodzice zgłaszający dzieci w pierwszej rekrutacji mogą być spokojni, że znajdzie się miejsce dla ich pociech, chodzi tylko o przyporządkowanie do danego przedszkola zgodnie z ich wskazaniami. Liczba oddziałów w miejskich przedszkolach nie zmieniła się w stosunku do poprzedniego roku, liczba miejsc zmalała, ale tylko o 10.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.