Przez najbliższe trzy tygodnie w galerii „Na Strychu” w Łowickim Ośrodku Kultury będzie można oglądać wykonane przez dzieci i młodzież prace plastyczne na konkurs „Tradycje wielkanocne 2017”.

Konkurs Tradycje wielkanocne 2017
Konkurs Tradycje wielkanocne 2017

Konkurs jest organizowany cyklicznie od kilku już lat. Został rozstrzygnięty w środę, 12 kwietnia.

Ponieważ galeria nie jest otwarta przez cały czas, by obejrzeć prace należy zgłosić taką chęć w kinowej kasie bądź pracownikom ośrodka kultury.

Konkurs odbył się w trzech kategoriach tematycznych, a każda z nich podzielona była na kategorie wiekowe.

W kategorii palm wielkanocnych wśród przedszkolaków II miejsce zajęła Amelia Bobowska-Duda z P2 w Łowiczu, III – Oliwia Opalska z P5 w Łowiczu. Spośród uczniów podstawówek I miejsce zajęła Małgorzata Łysio z SP1 w Łowiczu.

W kategorii stroików wielkanocnych nagrodzono zdecydowanie więcej osób. Przedszkola: I miejsce – Aurelia Gozdowska z P7, II miejsce – Zuzanna Markiewicz z P7, III miejce – Dawid Czerniewski z P3. Szkoły podstawowe: I – Klaudia Golińska z SP1, II – Mateusz Kłos z Zespołu Szkół w Starym Waliszewie. Gimnazja: I – Oliwia Kazimierczak z Gim. Pijarskiego w Łowiczu, II – Alicja Lisiewska, III – Amelia Latosiewicz z Gim. w Starym Waliszewie.

W kategorii koszyków wielkanocnych wśród przedszkolaków II miejsce zajął Kacper Kozioł, podstawówki: I – Zuzanna Kowalik z Pijarskiej Szkoły Podstawowej w Łowiczu, II – Hanna Jelonek z SP2 w Łowiczu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wernisażu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.