Już w piątek, 2 lutego, w nowych wnętrzach klubu HopKultura w podziemiach ŁOK rusza kolejna odsłona Alter Och! W programie dwa sety filmowe, scena dowcipu, zawody w grę komputerową i premiera nowych odcinków Nielichych Kucharzy.

Sety filmowe obejrzymy dwukrotnie. W piątek, 2 lutego, w bloku „Żart Tropików” zostaną pokazane dwa tytuły: o godz. 19.00 „Bilet na Hawaje” (1987) i po nim o 20.45 „Picasso Trigger” (1988). Dwa tygodnie później, 16 lutego, w ramach cyklu „Sci-fi dla jaj” obejrzymy: o godz. 19:00 film „Galaxina” (1980) i o 20.45 „Władca podziemi” (1985).

Organizatorzy zapraszają też w piątek, 9 lutego, o godz. 19.00 na drugą odsłonę konkurs dowcipu, czyli „Łopenstage 2”. Do udziału w niej zaproszeni są m.in. Zofia Mycka, która będzie bronić tytułu Królowej Dowcipu, ale też inni uczestnicy pierwszej edycji zabawy oraz wszystkie chętne osoby, które mają jakieś dobre żarty w zanadrzu i chcą się nimi podzielić z publicznością.

Zofia Mycka pierwszą Łowicką Królową Dowcipów

Na zakończenie edycji, 24 lutego, o godz. 19:00 rozegrany zostanie turniej w grę komputerową w Worms Armageddon. Będą prowadzone na niego zapisy. Dodatkowo w sieci pojawią się dwa nowe odcinki cyklu Nielichych Kucharzy, a już wiemy, że jeden z nich będzie o warzeniu piwa.

Na wszystko wstęp wolny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.