Choć festiwal “Kolej na Kobiety” wystartuje dopiero 6 marca, to już od dziś można odbierać darmowe wejściówki na zajęcia, na których obowiązywać będą limity miejsc.

Festiwal “Kolej na Kobiety” trwać będzie od 6 do 12 marca. W jego ramach przewidziano mnóstwo ciekawych zajęć i aktywności dla pań. Na niektóre z nich, ze względu na ograniczoną ilość miejsc wejść będą mogły jedynie posiadaczki darmowych wejściówek.

Wejściówki będą obowiązywać na zaplanowanych na 6 marca zajęciach salsy i treningów na trampolinach “Fit&Jump”. Bezpłatne zajęcia z salsy odbędą się o godzinie 17.00, zaś “Fit&Jump” w trzech turach, o: 18.00, 18.45 i 19.30. Organizatorzy zapraszają do udziału zwłaszcza te panie, które nigdy wcześniej nie miały okazji uczestniczyć w tego typu zajęciach.

Bezpłatne wejściówki (max. 2 na osobę) od dziś, 24 lutego, można odbierać w sekretariacie Urzędu Miejskiego przy ul. Młynarskiej (od 8.00 do 16.00). Od 27 lutego będą także dostępne w Miejskim Ośrodku Kultury (od 12.00 do 19.00) oraz siedzibie “Fit&Jump” (ul. Swoboda 4; telefonicznie 728-368-009 lub na facebooku).

Od 1 marca w urzędzie, MOK oraz w kwiaciarni Dekores przy ul. Kopernika odbierać będzie można wejściówki na warsztaty florystyczno-artystyczne (odbędą się 10 marca).

Wejściówki mają też obowiązywać na zajęcia ze specjalistkami z dziedziny psychologii: Agnieszką Ptasińską i Izabelą Kobierecką (11 marca pt. “Moc kobiecego “Nie”- sztuka łagodnego odmawiania” i 12 marca “Fajna rodzinka – nie tylko na zdjęciu – czyli jak wychowują nas dzieci?”). Zapisy drogą mailową pod na adres: kolejnakobiety@op.pl (należy podać imię, nazwisko, nr kontaktowy i nazwę warsztatów, na które chce się zapisać dana osoba).

Szeroko o nadchodzącej imprezie napiszemy w kolejnym numerze Wieści z Głowna i Strykowa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.