Głowieńskie Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt Arkadia rozpoczęło tegoroczną edycję akcji pod hasłem “Paczka dla Zwierzaczka”. Pomóc można do 20 grudnia.

Przypomnijmy, że w ramach akcji przygotowywane są paczki dla zwierząt przebywających w Przytulisku w Głownie. Potrzeby to najczęściej jedzenie, ale też zabawki, koce, miski, transportery itp.

Pierwszym krokiem do pomocy jest wejście na stronę internetową www.przytuliskoglowno.pl/akcje/paczkadlazwierzaczka2017, gdzie można obejrzeć zdjęcia zwierząt z Przytuliska i zapoznać się z ich potrzebami. Po wybraniu zwierzęcia/zwierząt, dla których chcemy stworzyć paczkę, należy skontaktować się wolontariuszem, pisząc na adres mailowy kasia@przytuliskoglowno.pl.

Pomagać można na kilka sposobów. Przygotowaną paczkę można dostarczyć samodzielnie lub przesłać na adres Przytuliska (ul. Piaskowa 37, 95-015 Głowno). Można ją też przekazać wolontariuszom TPZ w wybranych miastach m.in. w Warszawie, Pruszkowie, Strykowie, Łodzi, Zgierzu, Wrocławiu czy Walewicach.

Pomóc można także poprzez dokonanie darowizny na rzecz Przytuliska. W tytule wpisujemy “Paczka dla Zwierzaczka – imię wybranego zwierzęcia” (Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt “Arkadia” w Głownie, ul. Sporna 3, 95-015 Głowno; numer konta: 49 8787 0000 0024 6482 2000 0001).

Paczki można przygotowywać do 20 grudnia. Wielki finał akcji zaplanowano na 23 grudnia, o godzinie 10.00 w Przytulisku.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.