Dzisiaj, 7 stycznia o godz. 17 w kasie kina Fenix przy ul. Podrzecznej rusza sprzedaż biletów na wydarzenia towarzyszące w ramach jubileuszowej, 20. edycji Och! Film Festiwalu, która potrwa od 26 stycznia do 24 lutego.

Na festiwalu wystąpią m.in. Kroke, Przybył, Pablopavo i ludziki, Chłopcy kontra Basia oraz Wojtek Mazolewski Quintet z projektem „Komeda”. Koncert finałowy zagra Stanisława Celińska. W programie znalazł się również monodram „Belfer” w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka oraz wiele innych, ciekawych spotkań.

Festiwal rozpocznie się projekcją filmu „Ułaskawienie”, którą zaplanowano 26 stycznia o godz. 18. Po specjalnym pokazie przedpremierowym, reżyser Jan Jakub Kolski spotka z się publicznością.

– Kilka tytułów w sekcji Głównej obejrzymy na pokazach przedpremierowych, zwiedzimy pół świata, będą dobrze przyjęte sekcje: Dokument i Siedemnasta. Imprezy towarzyszące to najwartościowsze zjawiska muzyczne i nie tylko. Będą też specjalni goście – zapowiadają organizatorzy.

Od piątku 11 stycznia rusza sprzedaż biletów na filmy: 13 filmów w Sekcji Głównej – 130 zł, bilety – Sekcja Dokument 11 zł, bilety – Sekcja Siedemnasta 13 zł, bilety – Sekcja Główna 13 zł.

Szczegółowo o programie napiszemy w najbliższym wydaniu Nowego Łowiczanina.

Komentowanie nie jest możliwe.