W poniedziałek, 30 stycznia o godz. 17, w sali na I piętrze Łowickiego Ośrodka Kultury, odbędzie się spotkanie informacyjne, dla osób które są zainteresowane pozyskaniem dotacji na swój projekt w ramach Małych Grantów.

Konkurs Małe Granty 2017 - logo

Budżet konkursu na rok 2017 wynosi 35.000 zł. Projekty będą dofinansowane do kwoty 5.000 zł. Śledząc poprzednie edycje, czy choćby minioną, można zauważyć, że szansę na grant mają zarówno projekty edukacyjne, muzyczne, teatralne, jak również nawiązujące do historii naszego miasta i wiele innych.

Warto przypomnieć, że potańcówka na Przedmieściu i spacer z “patronami” ulic dzielnicy, spektakl teatralny Ale Babek, zajęcia artystyczne dla najmłodszych Art Maluchy, czy letni koncert w Ogrodzie Saskim – to dowody na to, że Małe Granty są widoczne w naszym mieście. 

Małe Granty to bowiem konkurs ŁOK na wsparcie autorskich projektów kulturalnych, którego celem jest wzmocnienie relacji partnerskich i form współpracy między Ośrodkiem a organizacjami pozarządowymi i podmiotami indywidualnymi, działającymi na rzecz kultury miasta Łowicza, jak również wspieranie autorskich projektów z dziedziny kultury. 

Poniedziałkowe spotkanie ma charakter otwarty. Będzie można na nim uzyskać szczegółowe informacje o przystąpieniu do konkursu i ubieganiu się o Małe Granty 2017. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.