Za nami pierwszy dzień piątej edycji festiwalu Kolej na Kobiety. Jubileuszowy pociąg pełen kobiecości wyruszył wczoraj, 9 marca. Na dobry początek mieszkańcy Głowna wzięli udział w Gali Fashion Express.

Na wybiegu w Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie tego dnia królowały mieszkanki Głowna, Łowicza i okolic, Łodzi, Łęczycy czy Konstantynowa Łódzkiego. Widzom ukazywały swe wdzięki wielokrotnie i to w zróżnicowanych odsłonach, m.in. w wersji wieczorowej czy imprezowej, a nawet w piżamach.

W trakcie dziesięciu wyjść prezentowały one odzież lokalnych marek. Podczas wieczornej gali nie zabrakło atrakcji, niespodzianek, a także akcentów szczególnych. Publiczność mogła podziwiać m.in. pokaz marek Top Secret oraz Sadowska Fashion.

Gościem specjalnym wydarzenia był projektant Maciek Sieradzky.

Obszerną relację ze spotkania przeczytasz w najbliższym wydaniu “Wieści z Głowna i Strykowa”, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz filmów.

 

 

7 komentarzy

  1. Jedyne co tam bylo fajne to te kostiumy np. sante muerte, a tak… kto tym sie w ogole interesuje? chyba sam kmieciu i tyle.

  2. Są chętni do występowania, są chętni do oglądania, to można organizatorom pogratulować. Impreza wypaliła, niezależnie od smęcenia malkontentów internetowych. Dobrze, że komuś się coś chce.

  3. W tym roku puszyste na topie widać !!!!!

  4. Jakie miasto tacy celebryci

  5. Jaki człowiek taki poziom

  6. Jakie miasto takie modelki…