Na skwerze w sąsiedztwie Biedronki przy ul. Sadowej na Górkach rozpoczął się dzisiaj szósty sezon Łowickich Wyprzedaży Garażowych, które organizuje nieformalna grupa Aktywny Łowicz, której przewodniczy Renata Karpińska. Na pierwszej wyprzedaży rozstawionych zostało 8 stoisk.

Wyprzedaż garażowa na Górkach w Łowiczu
Wyprzedaż garażowa na Górkach w Łowiczu

Wyprzedaż ma potrwać do godziny 15. Na stoiskach można znaleźć m.in. używane ubrania, książki, rowery dziecięce, wiele zabawek, a także przedmioty kolekcjonerskie, wyposażenie domu, itp.

Na każdą wyprzedaż obowiązują wcześniejsze zapisy, gdyż limit miejsc handlujących wynosi 25. Na dzisiejszą wyprzedaż zgłosiło się 15 osób, ale ostatecznie dotarło 8.

Kolejna zaplanowana jest 13 kwietnia, również w godzinach od 8.00 do 15.00. Zapisywać się można bezpośrednio u organizatorki Renaty Karpińskiej pod numerem tel. 796 037 813.

Zasady wyprzedaży pozostają niezmienne od lat: swoje stoisko może rozłożyć każdy, kto ma w domu niepotrzebne rzeczy, które chciałby sprzedać, najlepiej po okazyjnych cenach.

Nie można sprzedawać przedmiotów, które nie są dopuszczone do sprzedaży bez posiadania koncesji, np. alkoholu, papierosów, zwierząt czy broni. Uczestnictwo dla wszystkich jest bezpłatne.

1 komentarz

  1. Patriota

    Radni z Górek myślę, że sprawdzą czy od handlujących inkasent KS Pelikan pobrał opłatę targową?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.