Kolejne zmiany w podziale Rady Miejskiej w Łowiczu na komisje stałe. Dzisiaj, 28 czerwca, zmieniony został przewodniczący komisji rewizyjnej.
Odwołany przewodniczący komisji Krzysztof Janicki. fot. Tomasz Matusiak
 
Stosunkiem 11 głosów za przy 9 przeciw i jednym wstrzymującym się odwołany został dotychczasowy przewodniczący Krzysztof Janicki z klubu Samorządowcy dla Łowicza, który funkcję tę pełnił w radzie przez ostatnie 5 lat. Po odwołaniu poprosił radnych również o wykreślenie go ze skład komisji rewizyjnej.
 
14 głosami za, przy 6 przeciw i jednym wstrzymującym się na przewodniczącego został wybrany radny Jakub Wolski, przewodniczący klubu PiS i Niezależni.
 
Kandydaturę Jakuba Wolskiego, a wcześniej odwołanie Krzysztofa Janickiego zaproponował radny Michał Trzoska z klubu PiS i Niezależni. Co ciekawe, składając wniosek o odwołanie Janickiego, pogratulował mu bardzo dobrej pracy w tej roli.
 
Z funkcji wiceprzewodniczącego komisji zrezygnował natomiast inny radny klubu PiS i Niezależni Krzysztof Igielski.
Nowym przewodniczącym komisji rewizyjnej wybrany został radny Jakub Wolski. fot. Tomasz Matusiak

28 komentarzy

 1. Najwyższa POra zacząć fizyczną likwidację zdrajców Polski którym wydaje się, że władza to LGBTodbytowe lewactwo w Brukseli.

  • TW BALBINA

   Nie strasz, nie strasz bo się zesr….sz.
   O lgtb to pogadaj z prezesem albo z antonim bo oni o tym chyba najlepiej wiedzą ewentualnie Misio ale on chyba ma już problemy z odb…em i już go przestały twoje ziomki kochać, a taki był ładny amerykański, minister i doradca od wszystkiego…

 2. Wąsaty dzieci uposażył z miasta wyprawił emerytury dożył po ludzku sie zużył , miło było niewiele sie zrobiło sporo zarobiło … Jednostki wojskowej na łódzkiej nie kupiło , rewitalizacji starówki nie zrobiło i tak naprawdę to juz wystarczy zeby podziękować i młodości wypatrować !

 3. Przepraszam, czy ktoś wie czy pisdzielce które już rozpoczęły zbiórkę aby oddać zmarnowane 70 mln. zł. na wybory które się nie odbyły ?
  i czy ktoś w tym kraju w którym rządzi podobno prawo i sprawiedliwość i wszyscy są podobno równie wobec prawa pójdzie za to więzienia ?

  • Irenko, a czemuż się nie odbyły, czyżby dzięki takim jak ty ??? To raz.
   Gdyby łopozycjone nie zmienili kandydata karty mogłyby być wykorzystane w kolejnym terminie wyborów. To już dwa.
   Myśl kobieto, myślenie nie boli

   • Nie rozumiem Ciebie.Mamy nic nie zmieniać aby uratować karty do głosowania?Myślę że Ty powinieneś włączyć myślenie.

   • Anonimie, jaka jest moja wina że się wybory nie odbyły ?
    Pan Sasin wydrukował karty zanim mu na to pozwalało prawo. I pewnie doskonale o tym wiesz tylko próbujesz ludkom tłumaczyć jak w ostrym cieniu mgły, że to wina innych że trzeba było nie zmieniać kandydat
    To tak jakbyś prowadząc sklep kupił w hurtowni kiełbasę a potem przyszedł klient i chce pasztetową o a ty teraz musisz wywalić kiełbasę i mówisz że to jego wina…. “włącz myślenie wyłącz TVP”
    Tak jest w tym przypadku nie miał prawa pan SASIN drukować kart do głosowania by nie miał zgody Senatu i za to mam nadzieje w wolnej Polsce pójdzie siedzieć razem z morawieckim i jego “biedną” żonką na która wszystko poprzypisywał i reszta tych cwaniaków co mają rozdzielności, Ziobro, Szumowina, itd……
    Ale tym razem Panu Sasinowi już nie pomoże psychiatryk bo 10 lat temu już raz tam był… o czym pewnie dobrze wiesz…
    Wasz czas się kończy ….
    Naród tego nie wytrzyma….

  • Irena, czytając twoje wypociny jestem pewny, że jesteś niedorobioną, niezaspokojoną podstarzała rurą, której nic w życiu nie wyszło POza kradzieżą mienia państwowego w trakcie rządów SLD, PO z PSL. Kiedy przyszło pracować uczciwie okazało się, że nic nie potrafisz POza darciem ryja o łamanej konstytucji i braku demokracji.

 4. Poziom komentarzy sięgnął dna!

 5. Będziecie siedzieć

  Złodzieje z pisu wasze dni już nadchodzą, wszystkie afery, nawet to że nie chcecie złodzieje teraz komisji w sprawie Get Back gdzie ukradliście 10 razy tyle co w amber gold a tak żescie darli zdradzieckie mordy że afera. Wszystko będzie wyjaśnione….
  A pieniądze które teraz bierzecie w radach, stołkach, dotacjach i innych machlojach będę do zwrotu….
  Nie pomoże psychiatryk czy ucieczka na kwarantannę po ukradzeniu 70 mln. zł. jak to robi wasz ziomek Sasin.
  Będziecie siedzieć. Naród wam tego nie wybaczy co żeście zrobili z tym krajem.

 6. Chora wladza Pisu.Juz niedlugo koniec ich

 7. Bącki idź już sobie.

 8. Piesek Leszek.

  Oj ciągnie p.Wolskiego na salony.
  A to dorabia na karetce teraz do rewizyjnej. Marzy się kasa i władza.
  Mam nadzieję że już nie dlugo to potrwa.

 9. i w PiS du wylądował … Wolski Cień Mgły

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.