Wiadomo już kto wygrał dzisiejsze (3 lipca) konkursy na dyrektorów Zespołu Placówek Oświatowych w Nieborowie oraz Szkoły Podstawowej w Dzierzgówku – to Anna Kubel z Mysłakowa i Dariusz Skulimowski z Parmy.

Szkoła Podstawowa w Dzierzgówku.

Nauczycielka matematyki i fizyki w Gimnazjum w Kompinie i SP Mysłaków Anna Kubel wygrała konkurs na dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Nieborowie, natomiast nauczyciel matematyki i informatyki z SP Zielkowice Dariusz Skulimowski konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Dzierzgówku.

W pierwszym konkursie przed komisją, oprócz Anny Kubel zaprezentowała się dotychczasowa wicedyrektor szkoły, nauczycielka języka angielskiego Martyna Kosiorek.

Do drugiego konkursu przystąpiło dwoje kandydatów. Komisja, po sprawdzeniu złożonych ofert, nie dopuściła jednak do udziału w nim nauczycielki z Makowa. Powodem były braki formalne w złożonej ofercie.

Więcej w najbliższym, jutrzejszym wydaniu Nowego Łowiczanina i e-wydaniu.

6 komentarzy

  1. Szkoła w Zielkowicach bez Pana już nie będzie taka jak kiedyś….Pan poprzez zabawę, różne konkursy potrafił dotrzeć do naszych dzieci, dzięki czemu chętnie ten przedmiot polubiły. DZIĘKUJEMY za pracę na rzecz naszych dzieci jaką Pan włożył w naszej szkole!!!!

  2. Łukasz

    Gratulacje☺

  3. Bolesława

    Jeśli będzie rządził tak jak uczy matematyki to będzie katastrofa. Jedyny plus że może ktoś inny weźmie się za matematykę w szkole w Zielkowicach

  4. Powodzenia!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.