Augustin Egurrola, Eko Bio i Corin… Co wspólnego mają ze sobą: tancerz, firma dbająca o środowisko i marka, produkująca ekskluzywną bieliznę? Wszyscy już skorzystali z projektu Strefa RozwoYou, oferującego przedsiębiorcom z regionu dofinansowanie na podnoszenie kompetencji pracowników.

Do tego grona wkrótce dołączą kolejne firmy, bo Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. rozpoczęła nowy nabór do programu. Inny niż dotychczas – terenowy. Aby dotrzeć do przedsiębiorstw w całym regionie i ułatwić im start w projekcie, ŁSSE utworzyła mobilny punkt rekrutacji – w specjalnie oznaczonym camperze.

Specjalny Camper Regio Strefy będzie czekał na przedsiębiorców w Łowiczu
5 czerwca (wtorek) w godz. 12:00 – 18:00 na Starym Rynku 1 przed Ratuszem

Spotkanie z doradcą przy Camperze Regio Strefy to szansa, by wziąć udział w projekcie i skorzystać z dofinansowania w tej rundzie naboru wniosków do Strefy RozwoYou.

Konsultanci odpowiedzą na pytania: jak działa projekt Strefa RozwoYou, kto może liczyć na dofinansowanie oraz czym są bony rozwojowe. Udzielą wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom i pomogą na miejscu wypełnić aplikację.

Przyjdź, dowiedz się, aplikuj o dofinansowanie!
Pieniądze na szkolenia pracowników czekają.

1 komentarz

  1. Słaba forma tych bonów , wpłaca się deklarowana część , jeśli koszt godziny szkolenia jest większy niz 60zl to dopłaca tą część pracodawca ( oprócz tego , że w tych 60zl tez jest cześć pieniędzy pracodawcy , kwota zależna od wielkości przedsiębiorstwa , w moim wypadku mikroprzedsiębiorstwo w każdym bonie o wartości 60zł było moje 12zł ) . Na stronie uslugirozwojowe ceny szkoleń sa zawyżone . Ceny najczęściej są od 90zł .
    Niby mało jest samej papierologii , ale koniec końców nie jest to opłacalne .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.