Sąd Rejonowy w Łowiczu dziś, na posiedzeniu około godz. 12.40 utrzymał w mocy oraz przedłużył o dwa miesiące – do 17 kwietnia – areszt tymczasowy dla Mariusza S. z Łodzi.

Mariusz S. został przywieziony do sądu z Zakładu Karnego w Łowiczu
Mariusz S. został przywieziony do sądu z Zakładu Karnego w Łowiczu, fot. NŁ

Mężczyzna jest podejrzany o współudział w zabójstwie Mirona B. z Łowicza. W zabójstwie miała współuczestniczyć z nim żona Mirona B. – Marzena. O sprawie szeroko informowaliśmy w ostatnim Nowym Łowiczaninie.

Według sędzi Magdaleny Piwowarczyk zgromadzony przez prokuratorów materiał dowodowy uprawdopodobnia, że 36-latek dokonał zabójstwa.

Mariusz S. wyprowadzany z Sądu Rejonowego w Łowiczu
Mariusz S. wyprowadzany z Sądu Rejonowego w Łowiczu, fot. NŁ

Ponadto sąd uznał, że zachodzi obawa utrudniania postępowania przez oskarżonego, matactwa oraz ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości.

Ponadto zbrodnia, o dokonanie której jest podejrzewany Mariusz S., zagrożona jest wysoką karą – nawet dożywotniego więzienia. Marzena B. – żona zamordowanego, również pozostaje w areszcie w Łodzi.

Przypomnijmy, że 41-letni Miron B. został zamordowany najprawdopodobniej w nocy z 26 na 27 listopada ubiegłego roku w swoim domu przy ulicy Cegielnianej.

Więcej na ten temat:

Szokująca zbrodnia w Łowiczu. Miron B. jednak zamordowany

Mirona B. zamordowała żona z kochankiem – nasze ustalenia

11 komentarzy

 1. Dla mnie jest jasne:kochas zamordowal “rywala” a jego ” milutka”pomagala mu zacierac slady.Sad oceni wspolczesnych”Romeo i Julie”Licze ze sprawiedliwie.

 2. Teraz,po obejrzeniu programu w TVN kochas zmieni pewnie linie obrony i bedzie obciazal “ukochana” dla ktorej zamordowal chlopaka.Tylko czy sad mu uwierzy?

 3. Teraz sie okaze czy zakochany macho wezmie na swoje barki to morderstwo i uchroni tym samym swoja ukochana,dla ktorej ( z milosci?!) zamordowal jej meza!

 4. Wierzyc sie nie chce ze taka ladna(znalem ja zwidzenia)dziewczyna dopusci sie tak makabrycznej zbrodni.Teraz na Sikawie w Lodzi “wspoltowarzyszki) z celi zdegeneruja ja calkowicie.

 5. Pogrzeb w poniedzialek o 13 w kosciele Sw. Ducha.

 6. A czy Miron już był pochowany nie znałem faceta ale poszedł bym na pogrzeb

 7. Sprawiedliwosc musi byc obojgu sie nalezy dozywocie za to co zrobili z milosci do drugiego pozwolila zabic meza i brac w tym udzial teraz razem zgnija w pierdlu.

 8. Boni,czy ty nie jestes czasem kuzynem tego zwyrodnialca ze tak go bronisz?Za to co zrobil i tak go internauci traktuja ulgowo!Droga Redakcjo,tak ohydnej zbrodni nie bylo u nas nigdy i opinia publiczna ma prawo to komentowac!!!

 9. Wiktorio,mozna jeszcze zrozumiec ze bronisz swojej przyjaciolki,ktorej byc moze nigdy juz nie zobaczysz na wolnosci.Czy bedziesz rowniez tak mocno bronila tego zwyrodnialca ktory ponoc potrafil zrozumiec Twoja kolezanke,ze z “milosci” do niej zamordowal drugiego czlowieka?

 10. nikomu nie wolno wyzywać ludzi, nawet jeżeli są podejrzanymi, złymi, innymi itd… Droga redakcjo nie powinniście zamieszczać takich komentarzy! taka nienawiść to patologia…

 11. Zgnij w kryminale ty gruba swinio! Zmarnowales zycie wielu osobom! Niech cie pieklo pochlonie,odebrales zycie chlopakowi nie dales mu tego zycia ty locho!!!