Do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Kia i skutera Romet doszło dzisiaj, 14 sierpnia, przed godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Ułańskiej i Topolowej w Łowiczu.

Z relacji świadków wynika, że prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą osobówką. Na skutek zdarzenia, karetką do szpitala został zabrany kierujący skuterem. Oba pojazdy poruszały się na łowickich numerach rejestracyjnych.

Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Wciąż pracują tam strażacy i policjanci.

Przypomnijmy, że miesiąc temu na tym samym skrzyżowaniu doszło do dwóch innych kolizji, których przyczyną również było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Internauci wskazywali wówczas na potrzebę utworzenia ronda w tym miejscu.

 

5 komentarzy

 1. ofiara mafii łowickiej

  Korekta – nie bl.19 tylko 20

 2. Janusz z Wiskiennicy

  Przecież wice Siewiera filmik nakręcił że on uczyni to skrzyżowanie bezpiecznym. Zbuduje rondo

 3. ofiara mafii łowickiej

  A troszeczkę dalej, wjeżdżając na parking przy “Placu Zabaw” , na osiedlu Kostka, odbyła się kolejna / codzienność / już mafijna akcja w której przemycono / czekali na mnie – szczyt (lokal) bl.19/ / kolejną grupę skorumpowanej zarazy. TO BYŁ TOTALNY SPĘD! Widać jak na dłoni, że mafii pomyslow zaczyna brakować.
  A więc w jednym czasie, blisko siebie, mamy dwa zdarzenia:nieszczęśliwy wypadek czyli kolizja z ranna osobą, a z drugiej strony zaplanowana, z premedytacją kolejna mafijna akcja. Wczoraj pod ZOZ-em dzisiaj TU a wcześniej jeszcze okolice ul Łyszkowickiej.

 4. Brak kultury jazdy a mowiac prosto chamstwo na drogach.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.