Do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz ciągnika rolniczego z przyczepą doszło dzisiaj, 9 stycznia około godziny 12 na drodze krajowej nr 92 na wysokości 143 numeru domu w Popowie.

Samochód Renault Kangoo na sochaczewskich numerach rejestracyjnych uderzył w tył przyczepy rolniczej, wypełnionej drewnem. Jak ustaliliśmy, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Ruch na tym odcinku drogi odbywa się w sposób wahadłowy. 

Aktualizacja:

Z ustaleń policji wynika, że 76-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego, kierujący Renault Kangoo uderzył w tył zaparkowanej na poboczu przyczepy rolniczej. Ciągnikiem kierował 69-letni mieszkaniec powiatu łowickiego.

Uczestnicy byli trzeźwi, nie ucierpieli. Pojazdy poruszały się od strony Sochaczewa w kierunku Łowicza.

3 komentarze

  1. Adam ale ty głupi baran jesteś. Podejrzewam że mój pies jest od ciebie mądrzejszy. Koparka została wezwana do przestawienia uszkodzonej przyczepy, ciągnik stał obok poza ujęciami fotografa. Jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz to milcz polski Januszu wszechwiedzący. Pewnie zaraz napiszesz że ziemia jest płaska.

  2. Jaki debil z ciebie. Ciągnik stoi obok odpięty od przyczepy patrz na zdjęcia. Koparka była po to by przyczepa się nie obaliła i pomagała. Wiem bo byłem na miejscu. I kolego koparki mają numery rejestracyjne i mogą się poruszać bez lawety poza budowa. Więc do kamieniołomów zapraszam CIE Adamie. Hehr

  3. To są już JaJa, Koparkoładowarka, nie Ciągnik rolniczy, przyczepa zawieszona na “widłach” podnośnika zap…dala na wstecznym Drogą Krajową… Kierowca tego “kosmicznego” dostał chociażby pouczenie, że odpierd…la szopki na DK mając w d…ie przepisy Kodeksu Drogowego?. Dodam jeszcze, że takie pojazdy nie mają raczej nawet numerów rejestracyjnych, nie mogą poruszać się samodzielnie poza terenem budowy, tylko na lawecie. Jeśli się mylę, proszę o ukamienowanie… PZDR.