1 kwietnia Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Polcentrum przeprowadza się ze Strykowa do Głowna.

Nowa siedzibą Stowarzyszenia będą pomieszczenia w budynku Urzędu Miejskiego na ul. Ludwika Norblina 1 – po dawnej siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy, zwolnionej w 2018 r.

Przeprowadzkę stowarzyszenia wymusza wygaśnięcie z końcem marca umowy najmu lokalu przy placu Łukasińskiego w Strykowie, którego właścicielem jest gmina Stryków. W styczniu władze stowarzyszenia wystąpiły do burmistrza Strykowa z prośbą o przedłużenie umowy, ale otrzymały odpowiedź odmowną, motywowaną tym, że gmina ma inne plany na zagospodarowanie lokalu.

Po przeprowadzce na ul. Norblina do Głowna numery telefonu do Stowarzyszenia Polcentrum pozostaną bez zmian (42 719 90 64; 512 594 417), jak również adres mailowy biuro@polcentrum.pl. W nowej siedzibie takie same, jak dotychczas będą też godziny pracy biura, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Budynek UM w Głownie przy ul. Norblina 1. Fot. EWR

5 komentarzy

  1. Chyba jednak ktoś czyta te komentarze ;-), bo na fan page Głowna na Facebooku jest dzisiaj niezły opis tego czym się zajmuje Stowarzyszenie.

  2. Wystarczy wejść na stronę Polcentrum Styków pl.Luksińskiego i bedzie wuadomo czym się zajmuje.

    • No nie bardzo się mogę zgodzić. Czy mogłaby Pani konkretnie wskazać, gdzie w kilku zdaniach jest napisane na stronie http://www.polcentrum.pl czym zajmuje się stowarzyszenie? Wystarczy wkleić dokładny link i pierwsze parę wyrazów tekstu o który chodzi. Tak jak pisałem jest bardzo dużo różnych informacji, ale gdzie są odpowiedzi na pytania: Kto, kiedy i po co powołał stowarzyszenie? Nie ma tego w zakładce “O nas”, ani nie zauważyłem w żadnej innej.

  3. Przydałoby się w artykule parę zdań czym jest to stowarzyszenie. Jakie są jej cele/zadania, co zrealizowali. Co ciekawe na ich stronie internetowej jest mnóstwo rozmaitych informacji, rozliczeń, sprawozdań, jest nawet statut. Niestety nie pomyśleli, aby na głównej stronie w kilku zdaniach napisać czym się zajmują. W taki sposób, aby przypadkowy gość na stronie od razu wiedział co i jak.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.