Około godz. 15 w Goleńsku na drodze Łowicz – Kiernozia Skoda Roomster dachowała. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


Kierująca Skodą kobieta w średnim wieku powiedziała nam, że jechała w stronę w Kiernozi. Na prostym odcinku drogi, pomimo, że nie hamowała i nie planowała wykonywać żadnych manewrów, straciła panowanie nad pojazdem, który najpierw zjechał na lewo, a potem odbił w prawo i wypadł z drogi. Samochód dachował w rowie. Kierująca nim wyszła z niego sama, w czym pomógł jej inny kierowca, który był świadkiem zdarzenia.

Na ulicach Łowicza i drogach pod Łowiczem po dzisiejszych opadach śniegu jest bardzo ślisko. Warto o tym pamiętać i zachować szczególną ostrożność.

Aktualizacja I

Jak się dowiedzieliśmy, zdarzeń jest drogowych jest kilka, również w Łowiczu, Kiernozi i Małszycach, Na razie nie mamy informacji, czy są w nich osoby poszkodowane

Aktualizacja II

Około godz. 16 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na ten samej drodze, w Małyszycach. Ranne zostały dwie osoby. Trwają utrudnienia związane z wypadkiem. Ruch odbywa się wahadłowo. 

 

4 komentarze

  1. Akurat ZUK nie odpowiada za drogi w powiecie ale swoją droga niech załata dziury, wyrwy w ulicach, przykład na ulicy Armii krajowej naprzeciw bloku 43. Nie dalej niż miesiąc temu pracowały tam ekipy miejski, czyżby przeoczenie z ich strony .

  2. Wczoraj tamtędy jechałam przed opadami śniegu i była t straszna plama rozlana bo mnie zarzuciło bez opadów śniegu i właściciel nie poczuł się do obowiązku zlikwidowania plany

  3. Za te wszystkie kolizje powinien mocno beknąć ktoś z ZUK. Niemałą kasę za to biorą.
    Jak zwykle nie zdążyli, nie mają dostępu do prognoz pogody i żadnych źródeł informacji. Te opady nie były nie wiadomo jak intensywne i to zwykle kilka dni w roku, a oni jak zawsze zaskoczeni.

    Najłatwiej w takich sytuacjach zrzucić winę na kierowcę, który “nie dostosował prędkości do warunków”, ale na miejscu poszkodowanych próbowałbym pociągnąć do odpowiedzialności zarządców dróg.

    • Za te kolizje powinien odpowiadac wojewoda bo to jago Droga a nice naniej niezrobił by usunąć gołoledź bo jest zzzapis że niedostosowanie prędkości można przypisać kierowcy