Ozonowanie to jedna z naszych usług, którą świadczymy w ramach dezynfekcji. W ten sposób w konkretnym pomieszczeniu udaje się nam całkowicie zlikwidować wirusy, bakterie, a także grzyby. Na czym polega ozonowanie? Jest to dostarczenie w konkretne miejsce gazowego ozonu, które miesza się z powietrzem, a następnie zabija wszelkie szkodliwe drobnoustroje. Tego typu dezynfekcja Wrocław jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna i ekologiczna, dlatego jest to tak chętnie wybierany sposób zarówno przez klientów prywatnych, jak i przez firmy.

Jakie pomieszczenia dezynfekujemy?

Nasz zakres działania jest bardzo szeroki, co pozwala nam trafiać z ofertą zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. To oznacza, że świadczona przez nas dezynfekcja Wrocław może skupić się na wielu różnych pomieszczeniach. Są to zarówno pomieszczenia biurowe, w instytucjach publicznych, jak i hale produkcyjne oraz prywatne domy. Czas ozonowania może być różny, a wpływ na to ma wiele czynników, takich jak wielkość pomieszczenia, czy też jego układ. Niekiedy zabieg ozonowana należy powtórzyć. Jest to kwestia ustalana indywidualnie, tak aby dezynfekcja Wrocław była jak najbardziej skuteczna. Jesteśmy wykwalifikowanymi specjalistami, dlatego jesteśmy w stanie dokładnie określić konieczny zakres świadczonych usług.

Dezynfekcja Wrocław idealnym rozwiązaniem dla wszystkich alergików

Jeżeli dezynfekcja Wrocław nie ma charakteru przemysłowego, możliwe jest ozonowanie tak naprawdę wszystkich pomieszczeń, w których czas spędzają ludzie. Są to również przedszkola, żłobki, a także pokoje hotelowe. W ten sposób można się pozbyć szkodliwych alergenów, co na pewno docenią wszystkie osoby cierpiące na różnego typu alergie. Jest to niezwykle ważne w przypadku sypialni, w których alergicy śpią. Taka dezynfekcja Wrocław jest zalecana przez alergologów i może w znacznym stopniu poprawić stan zdrowia każdego alergika. Często ozonowanie jest stosowane równolegle z tradycyjnym dbaniem o higienę, czyli częstym zmienianiem pościeli, czy też praniem tapicerek w kanapach.

Indywidualne podejście do klienta

Nasza firma stara się do każdego klienta podejść w sposób indywidualny. To oznacza, że metodę działania dobieramy odpowiednio do pomieszczeń, w którym ma odbyć się dezynfekcja Wrocław. Staramy się ponadto spełnić przy tym wszystkie oczekiwania klienta, dlatego każda kwestię szczegółowo z nim omawiamy. Działamy szybko i skutecznie, taki też jest nasz kontakt z osobami zainteresowanymi świadczonymi przez nas usługami. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Komentowanie nie jest możliwe.