Pod kołami samochodu osobowego zginął dzisiejszego poranka (27 listopada) ok. 7.20 pieszy przechodzący przez drogę krajową nr 14 w Dobrej.

Do potrącenia doszło w rejonie feralnego skrzyżowania z drogą na Michałówek, gdzie często dochodzi do tragicznych w skutkach zdarzeń.

Miejsce zdarzenia. fot. KPP w Zgierzu

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że ok. 50-letni mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki ford na pasach dla pieszych i mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej zmarł. Wiele wskazuje na to, że był narodowości ukraińskiej.

W okolicy miejsca zdarzenia są utrudnienia. Wcześniej wprowadzono ruch wahadłowy, na ten moment zamknięto pas ruchu wiodący z Głowna do Łodzi – objazdy kierowane są przez drogi na Zgierz. Przejazd możliwy jest od strony Łodzi i jak informują służby ruch odbywa się dosyć płynnie. Utrudnienia potrwają ok. trzech godzin.

AKTUALIZACJA: Ok. godziny 10.30 utrudnienia zakończyły się.

1 komentarz

  1. Do Pani redaktor prośba aby bardziej rzetelnie. Pozyskiwać informacje na temat zdarzeń a nie po łepkach do wypadku doszło przed godzina 07:00 pierwsza informacje od znajomego ze był wypadek w miejscowości dobra i jest prowadzone RKO dostałem o06:35