Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 21 marca w miejscowości Szewce Owsiane w gminie Bedlno. W wyniku potrącenia na miejscu zginął 19-letni motocyklista, mieszkaniec pobliskiej gminy Krzyżanów.

Wypadek w Szewcach Owsianych, fot. KWP Łódź
Wypadek w Szewcach Owsianych, fot. KWP Łódź

Ok. godz. 18.20 dyżurny komendy policji w Kutnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Szewcach Owsianych.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem osobowym Mitsubishi potrącił 19-letniego motocyklistę. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zginął na miejscu.

Kierujący samochodem pieszo uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy. Policjanci podjęli natychmiastowe działania pościgowe.
Do zatrzymania 41-letniego mieszkańca gminy Bedlno doszło kilometr od miejsca zdarzenia.

Dzielnicowi patrolując pobliski teren zauważyli mężczyznę idącego pobliskim rowem. Miał zakrwawioną twarz. Jak się okazało był to właściciel samochodu biorącego z wypadku. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi kara do 12 lat więzienia.

Wypadek w Szewcach Owsianych, fot. KWP Łódź
Wypadek w Szewcach Owsianych, fot. KWP Łódź

3 komentarze

  1. BUNGA-BUNGA

    Mam nadzieję że zrobią mu w pierdlu z dupy JESIEŃ ŚREDNIOWIECZA

  2. Szkoda motocyklisty. Niestety nieodpowiedzialni “ludzie” robią krzywdę innym. Zachowanie niegodne psa. Powinien zgnić w więzieniu… tylko nasuwa się pytanie po co takiego trzymać w więzieniu? Marnuje tylko pieniądze podatników. Dla takich jak ten powinna obowiązywać szubienica.

  3. Sebastian

    Co za śmieć! Szkoda,że sam nie zginął. Mam nadzieję,że “koledzy” w więzieniu dadzą mu szkołę życia.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.