Jedna osoba nie żyje, a trzy zostały ranne w wyniku wypadku, do jakiego doszło dziś, o godz. 6. na DK 70, na wysokości Michałówka. 

fot. NŁ

Policja bada okoliczności i przyczyny zderzenia Fiata Bravo z Audi. Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniósł 86-letni mieszkaniec Olsztyna kierujący Fiatem. Do szpitala trafił natomiast kierujący Audi 28-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, 22-letnia pasażerka Audi, mieszkanka Łowicza oraz 59-letnia pasażerka Fiata.

Kierujący Audi był trzeźwy.

Policja ustala świadków zdarzenia. Postępowanie wyjaśniające prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łowiczu. Na miejscu oprócz policji, pogotowia i prokuratora pojawiła się również straż pożarna, która usuwała skutki wypadku.

Ruch na drodze wrócił do normalności po godz. 9.

5 komentarzy

  1. Jakiekolwiek kategoryczne komentarze przed ustaleniem winnego tej tragedii są pozbawione sensu. A już to, co napisała panna (?) Sylwia sensu pozbawione jest całkowicie. Obserwuję zachowania kierowców łowickich i podłowickich, szczególnie młodych, i przerażenie często mnie ogarnia. Mistrzowie kierownicy w poniemieckich audi i bmw (w pełnym brzmieniu: Bolid Młodzieży Wiejskiej, wyprzedzający na podwójnej ciągłej – z jednej strony, a z drugiej panny Sylwie, często z komórką w ręku i na dodatek z papieroskiem, od których jak najdalej, bo nigdy nie wiadomo, jak się na jezdni zachowają.

  2. A dlaczego to właśnie ludzie po 60 nie powinni siadać za kółko? Bo mnie się wydaje, że zdrowiej byłoby wprowadzić psychotesty dla młodych kierowców i dopóki nie nabierze rozumu to powinien jeździć czymś w stylu małego fiata. Za dużo pod nogą i za mało we łbie to częściej śmiertelna kombinacja niż wiekowy kierowca.

  3. Takie sądy są trochę na wyrost.. Tą samą miarą można by mierzyć kierowców poniżej 30go roku życia.. Niejeden 60latek jest bardziej uważny na drodze od takiego małolata… Najlepsze wyjscie.. Po 70 roku życia konieczność okresowych psychotestów dla kierowców
    PS: mam 32 lata

  4. ofiara mafii łowickiej

    ~~Sylwia – jak bedziesz miała te 60 lat o których piszesz to CI przypomnę Twój dzisiejszy post.

  5. Ludzie po 60 już nie powinni wsiada za kolko

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.