W niedzielę, 3 lutego, około godz. 12.25 doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 584, między Marianką a Chąśnem. Śmierć poniósł młody mężczyzna.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu Urszula Szymczak powiedziała nam, że z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy Seat Ibiza, jadący od Łowicza w kierunku Kiernozi, zjechał na przeciwległy pas drogi, następnie do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca, 28-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, poniósł śmierć, zaś pasażerka 24-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego została przewieziona do szpitala w Skierniewicach.

Nieoficjalnie na miejscu zdarzenia dowiedzieliśmy się, że samochodem po tym jak zjechał do rowu zarzuciło, dlatego uderzył w drzewo prawą stroną i tyłem. Pojazd zatrzymał się ponad 20 metrów dalej. Prawdopodobnie mężczyzna znalazł się poza samochodem, z powodu niezapiętych pasów bezpieczeństwa.

Na miejscu interweniowali strażacy z JRG PSP oraz OSP Karsznice Duże.

Obecnie w miejscu tragedii pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, ruch odbywa się wahadłowo.

3 komentarze

  1. Pan Adam postanowił uciec…. Ze swoją przekorzystna oferta

  2. Panie Adamie a w jakiej sprawie szuka pan kontaktu? Moze chodzi o prowizję od ewentualnego odszkodowania. Slaby sposob szukania klientów.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.