Kierowca samochodu ciężarowego zginął w wypadku, do jakiego doszło dzisiaj, 22 lipca, na ul. Poznańskiej (droga krajowa nr 92).

Samochód jechał od strony Sochaczewa. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał z jezdni na prostym odcinku i wpadł do przydrożnego rowu.Zdaniem naocznego świadka samochód nie jechał z nadmierną prędkością.

Kabina kierowcy została zgnieciona w wyniku uderzenia w betonowy przepust. Kierowcę strażacy wydobyli po kilkunastu minutach, niestety, nie udało się go uratować. Zmarły – jedyny uczestnik wypadku – to 50-letni mieszkaniec Łomży.

Mimo trwających jeszcze działań służb, trasa jest przez cały przejezdna, bez poważniejszych utrudnień.

 

 

10 komentarzy

 1. Jest poniedziałek więc początek pracy. Nie mówmy tu nawet o zaśnięciu. Większe prawdopodobieństwo jest, że zasłabł z gorąca. Spoczywaj w pokoju. 😭 [*]

  • Dla kierowców na takich busach w transporcie międzynarodowym tydzień nie ma początku ani końca

   • Dla Tomka akurat zawsze poniedziałek był poczatkiem. Był na weekend w domu. Jak wszyscy kierowcy z tej firmy. Zaczął pracę o 7 rano. Nie wrzucaj wszystkich busiarzy do jednego worka.

 2. Magdalena

  Na to nikt z nas wpływu nie ma kogo zawołają

 3. .Sławek

  Na takich busach bez tacho to jeżdzą zombie
  śpią po 4 godziny na dobę a potem zasypiają za kierownicą….nie mowie że tak było w tym przypadku ale prawdopodobieństwo duże..oby ktoś wzioł się za większą kontrolę tego typu transportu

 4. gość zasłabł albo zasnął. A rowy są takie jak mają być. Płytkie rowy powodują gorsze odwadnianie podbudowy i szybsze niszczenie dróg

 5. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: “Jhbvvbbn
  22 lipca 2019 at 15:37 · Reply
  Kopcie głębsze rowy…………kuźwa ” – masz rację, stanowczo za płytkie te rowy są! Masakra. Predkość prędkościa, ale……. Do Hmm – czytaj ze zrozumieniem.

 6. Jhbvvbbn

  Kopcie głębsze rowy…………kuźwa

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.