Fiat Punto i motocykl zderzyły się dzisiaj, 29 sierpnia, na skrzyżowaniu ulic Starorzecze i Browarnej w Łowiczu. Ranny został kierowca motocykla, którego do szpitala specjalistycznego zabrał śmigłowiec LPR.


Pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu, kierujący Fiatem 25-latek wykonywał manewr skrętu w ulicę Browarną, nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka motocykla. Tłumaczył, że w czasie skręcania oślepiło go słońce. Był trzeźwy.
Na czas trwania czynności ruch na skrzyżowaniu jest całkowicie zablokowany.

https://www.youtube.com/watch?v=bKhNbn0g1Es

10 komentarzy

 1. JANUSZE WIEDZĄ NAJLEPIEJ-NAWET JEŚLI BYŁO 50+ EWIDENTNA WINA OSOBÓWKI .

 2. lowicz.wypadek

  Rodzinę motocyklisty lub osoby znające motocyklistę proszę o kontakt […USUNIĘTO…]

 3. Potwierdzam w wiekszosci motocyklisci jezdza jak wariaci, kto ma wiecej pod machą na miescie rządzi…mijaja z lewej, z prawej gdzie tylko ciut wiecej miejsca..zerkasz w lusterko nie ma, wykonujesz manewr pojawia sie jak spod ziemi…kolejny młody chłopak poszkodowany, oby wyszedł cało…bo faktycznie zdjecia pokazuje,ze nie jechali predkosciami zgodnie z przepisami

 4. Moherowy Joziek z Gzinki.

  Jak slysze o wypadku motocyklisty to sie ich nie lituje!Jezdża jak wariaty,strach przechodzić przez ulice,jak te czubki piratuja po ulicach!Niech ich diabelskie pieklo pochlonie!

 5. 50 w zabudowanym

  Ostatnio wylało się szambo na starostę za 118 w zabudowanym. Widząc na zdjęciach szkody stwierdzam, że to nie było 50 km/h, a mamy zabudowany i obok park i plac zabaw dla dzieci. Na tej ulicy szaleństwa motocyklistów są znane od dawna. Wypadek nie powinien być zaskoczeniem. Czekać tylko jak na Bolimowskiej któryś z motocyklistów przeniesie się na tamten świat. Nocami jest koszmar – po 200 lub więcej. Próby są robione nie tylko motocyklami, ale ostatnio też autami sportowymi.

  • Odezwał się rzeczoznawca.

   • 50 w zabudowanym

    Kilka razy leżałem na motocyklu więc coś tam na ten temat wiem. Nie jestem rzeczoznawcą ale jak widzę przedni widelec motocykla w takim stanie jak na zdjęciu, to nie spodziewam się, że na liczniku było do 50 km/h. Zatem moja ocena wynika z posiadanego doświadczenia życiowego, zaś Twój wpis z … W zasadzie nie wiem przy pomocy której części ciała wymyśliłeś swój wpis, bo głową chyba nie.

 6. Poszkodowanego motocyklistę lub jego rodzinę proszę o kontakt : (…USUNIĘTO…)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.