Tego się nie spodziewano! Za sprawą strażaków z OSP Bratoszewice na sobotniej imprezie na zakończenie lata spadł… śnieg. Taki efekt na trawie i drzewach, ku radości dzieci, dała wyprodukowana przez druhów piana.

Śnieg z piany na pożegnaniu lata w Bratoszewicach. Fot. EWR

Imprezę pod hasłem “Pożegnanie Lata” zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Bratoszewic. Mimo mżawki, bawiono się pod plenerową sceną ŁODR Bratoszewice, by wieczorem przenieść się na zabawę taneczną do sąsiedniej hali wystawienniczej ośrodka.
Strażacy zorganizowali dla dzieci przejazdy samochodem bojowym, a policjanci z KP w Strykowie zachęcali dorosłych do odbycia spaceru w alkogoglach. Animacje dla dzieci poprowadziła Karolina Gawrysiak z Głowna. Były zdjęcia z zabawnymi rekwizytami, tańce, konkursy sprawnościowe. ZS Nr 1 oraz cukiernia przygotowały ciasta, organizację imprezy wsparły też Gmina Stryków oraz GS w Strykowie.
Mimo niezachęcającej, bardzo już jesiennej pogody, uczestnicy pojawili się na imprezie i dali się wciągnąć do wspólnej zabawy.

2 komentarze

  1. Karol Krawczyk

    jedna wielka porażka, kto pod koniec września organizuje imprezę dla dzieci o tak późnej porze? Kto polewa dzieci pianą przy tak niskiej temperaturze? Ludzie ogarnijcie się!

  2. Niestety ale ta impreza to wielkie nieporozumienie. Nic ciekawego tam nie było . Szkoda czasu i pieniędzy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.