Samodzielnego spływu Mrogą z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II podjął się Miron Tomczyk – druh z hufca ZHP w Głownie. Podjęte przez harcerza wyzwanie jest częścią realizowanej inicjatywy ogólnopolskiej „Dar na 100”, do której dołączyli reprezentanci głowieńskiego hufca.

fot. Hufiec ZHP w Głownie

Spływ rozpoczął się przed południem, a starania druha Mirona Tomczyka na Mrodze podziwiać można dzięki materiałom udostępnionym nam przez głowieński hufiec ZHP.

fot. Hufiec ZHP w Głownie

To jednak nie koniec harcerskich działań w tym szczególnym czasie. Częścią akcji „Dar na 100” jest również przygotowanie laurek dla papieża, prezentacja własnej aranżacji pieśni „Barka”, udział we mszy świętej z okazji setnych urodzin Jana Pawła II, a także uczestnictwo w e-pielgrzymce ZHP na Jasną Górę.

fot. Hufiec ZHP w Głownie

 

 

4 komentarze

  1. ofiara mafii łowickiej

    Proszę bardzo, jak można swój intelekt, wykorzystać, w sposób godny, dla uczczenia 100-rocznicy urodzin Jana Pawła II. Papież – z góry – podziwia ten spływ i jest zadowolony. Brawo, panie Mironie.

  2. Stan umysłu

    • Miron zawsze miał swój klimat,ale to jest fajne akurat. Nikomu krzywdy nie robi,wręcz przeciwnie. Ty za to jak zwykle wszystko aby skrytykować,szkoda że brzydkiej mordy swojej matki tak chetnie nie komentujesz albo swojej żałosnej idiotki z którą sie pokazujesz na ulicy ha ha ha. Co za cymbał

  3. Miron – gratuluję. Realizujesz bardzo ambitny plan – trzymam kciuki. Barbara Szczepańska

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.