Ponad 30 miejscowych przedsiębiorców bierze udział w „Popołudniu z biznesem”, które dzisiaj odbywa się w hotelu ECO w Łowiczu.

Organizatorem spotkania, które trwać będzie do godz. 17.30 są Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Spotkanie otworzył marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień który mówił m.in. o tym, że to drugie z 22 zaplanowanych spotkań, podczas których przedstawiciele małych i średnich firm mogą poznać możliwości pozyskania dotacji i pożyczek na inwestycje, zdobywanie rynków zagranicznych, szkolenia pracowników i inne prorozwojowe działania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Gościem spotkania jest Artur Partyka, niegdyś znany polski lekkoatleta, dwukrotny medalista olimpijski w skoku wzwyż, który tym razem ma wystąpić w roli „mówcy motywacyjnego”.

3 komentarze

  1. Przecież to spotkanie z biznesem, a wąsaty się nie zna na biznesie to go nie zapraszają- jakby było spotkanie kustoszy skansenów to byłby w pierwszym rzędzie…

  2. Chuck Norris – zapoznaj się kto w historii także Łowicza tworzył rozmaite spółdzielnie w tym Mleczarską a może bez cynizmu zaczniesz pisać o księżach, fakt że wąsatego nie było na tym spotkaniu ale pewnie Wałęsa jest zajęty udowadnianiem że nie współpracował

  3. To dziwne ze przy takim towarzystwie nie pokazal sie wasaty,brajuje tez kleru to rowniez grupa zwiazana z biznesem!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.