Sport

Fot.: Filip Ziółkowski.

Nieudana pierwsza kolejka Pelikana II i Orła

Po wakacyjnej przerwie ruszyły rozgrywki IV ligi w piłce nożnej. Pierwsza kolejka nie wypadła dobrze ani dla zespołu trenera Jarosława Rachubińskiego, ani Marcina Rychlewskiego. Obydwie drużyny, KS Pelikan II Łowicz i LKS Orzeł Nieborów…

Fot.: Michał Adamczyk.

Pelikan-2007 testuje swoją formę

MUKS Pelikan-2007 Łowicz nadal przygotowuje się do rozgrywek w II lidze wojewódzkiej. Podczas obozu sportowego w Augustowie sprawdził swoje umiejętności w meczu sparingowym z miejscową drużyną AKS Sparta-2006/07 Augustów.

Fot.: Dawid Ługowski.

Pelikan-2005 wypadł w sparingu na “5”

Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego nadal pracują nad formą przed ligą nie tylko podczas treningów. W 14 sierpnia 2019 roku, Pelikan-2005 Łowicz sprawdzał swoje umiejętności w meczu sparingowym rozegranym na wyjeździe…

Fot.: Paweł A. Doliński.

W niedzielę walka o kolejne trzy punkty

W niedzielę, 18 sierpnia 2019 roku, KS Pelikan Łowicz stanie do walki o kolejne punkty przed własną publicznością. Rywalem zespołu trenera Mykoli Dremliuka w meczu 4. kolejki III ligi będzie MLKS Znicz Biała Piska.

Fot.: Marcin Rychlewski.

Przygotowania do sezonu w Augustowie

Zawodnicy Pelikana-2006 Łowicz, podobnie jak innych roczników, wzięli udział w obozie sportowym w Augustowie, gdzie skupiali się na treningach piłkarskich przygotowujących do startu w lidze.

Fot.: GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Piękny wynik Pelikana

Jest zwycięstwo i trzy nowe punkty. W środę, 14 sierpnia 2019 roku, KS Pelikan Łowicz zwyciężył na wyjeździe w meczu III kolejki z GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki aż 5:0 (2:0).

Fot.: MUKS Pelikan Łowicz.

Obóz w Augustowie Pelikana 2003/04

Podopieczni trenera Pawła Kutkowskiego ciężko pracowali nad swoją formą podczas obozu sportowego w Augustowie, aby jak najlepiej przygotować się do rozgrywek ligowych, które ruszają pod koniec sierpnia.

Sportowa strona festynu w Bąkowie

Sportowa strona festynu w Bąkowie

Już w najbliższy czwartek 15 sierpnia 2019 roku, przy okazji obchodów uroczystości NMP, odbędzie się Festyn Rodzinny w Bąkowie, któremu towarzyszyć będzie moc atrakcji sportowych.

Fot.: Kinga Prusakowska.

Zakończyła się I runda Pucharu Polski

Ruszyły mecze Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W miniony weekend, 10-11 sierpnia 2019 roku, stanęły do rywalizacji drużyny w ramach I rundy. Awans do II rundy wywalczyły między innymi LKS Pogoń Bełchów, SKF Zryw Wygoda…

Fot.: Paweł A. Doliński.

Kompletowanie Księżaka trwa

Od momentu, gdy okazało się, że istnieje szansa na dalszą grę drużyny Księżaka Łowicz w rozgrywkach I ligi koszykówki męskiej, władze klubu czynią starania o pozyskanie nowych zawodników, którzy będą wzmocnieniem zespołu.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Pelikan zremisował z Olimpią

Tylko remis osiągnął Pelikan Łowicz w 2. kolejce III ligi z ZKS Olimpia Zambrów. W sobotę, 11 sierpnia 2019 roku, drużyna trenera Mykoli Dremliuka zakończyła spotkanie, po wielu udanych akcjach, wynikiem 1:1 (0:1).

Fot.: Sylwester Owczuk.

Pelikan II znokautował rywala

Zespół rezerw Pelikana Łowicz jeszcze nie wszedł w sezon rozgrywek ligowych. Drużyna ma za sobą kolejny sparing, który zakończył się ich zdecydowanym zwycięstwem. W piątek, 2 sierpnia 2019 roku, zespół trenera Jarosława Rachubińskiego…