W przeddzień Dnia Matki (25 maja) Porozumienie Łowickiego zaprosiło mamy i ich pociechy do restauracji Szkiełka na spotkanie pn. „Matka – Kobieta Sukcesu”.

Kameralne grono uczestniczek wzięło udział w dyskusji zainicjowanej przez Michała Sobczaka, kandydata na burmistrza z ramienia tego ugrupowania. Gościem specjalnym spotkania była Agnieszka Ruta-Kucińska, dyrektora II LO w Łowiczu, która mówiła o tym, czy czuje się kobietą sukcesu oraz o roli rodziny w jej życiu. Następnie pomiędzy uczestniczkami wywiązała się rozmowa na temat trudności w łączeniu roli matki z obowiązkami zawodowymi. 

W ramach relaksu każda kobieta mogła oddać się w ręce profesjonalnej wizażystki, która wykonywała makijaże według najnowszych trendów. Dzieciom została zapewniona opieka animatorek, które proponowały atrakcje tj. malowanie twarzy, robienie zwierzątek z balonów, gra w unihokeja i puszczanie dużych baniek mydlanych.

10 komentarzy

  1. Czytam te komentarze i jedno mi mam pytanie. Czego się boicie? A chyba tego że zmieni mentalność ludzi i kobieta w Łowiczu nie bedzie tylko do pieluch i garów.

  2. Rzeczywiscie bardzo kameralne grono? gosc chyba powinien przejrzec na oczy i zrozumiec ze w Łowiczu to on nie ma najmniejszych szans na zostanie burmistrzem

  3. Ten Pan na 3 i 4 fotce też jest mamą???

  4. Dla ograniczenia kosztów mógł wszystkie panie zaprosić do siebie do domu. Do Łodzi. ŁOWICZ TEGO NIE KUPI

  5. Jaki banał. Jaki tłum ludzi. Jakie myślenie. Babcie wychowujące wnuki zamiast porządne przedszkole.

  6. Noooo, rzeczywiście spełniona pani ma merytoryczne wykształcenie dyrektorskie, nauczyciel języka niemieckiego (nic nie ujmując nauczycielom języka niemieckiego).

  7. Czy za dyrektorowania Michała Sobczaka budynek Zespołu Kolegium nauczycielskiego wystawiono na SPRZEDAŻ ?

  8. Następna z sukcesem i spełnieniem dzięki papci z PZPR.

  9. Michał Sobczak, ….., czy dyrektorem w Zarządzie Nieruchomości Województwa Łódzkiego został dzięki poparciu PO-PSL ?

  10. Zajebiste…. naprawdę…..