Jak co roku, tak i dzisiaj – 14 grudnia – do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Łyszkowicach zostały zaproszone różne osoby aktywnie działające na terenie tej gminy.

Życzenia i prezenty odebrali m.in. działający na terenie gminy przedsiębiorcy, radni, byli przewodniczący rady gminy, sołtysi, pracownicy urzędu i podległych mu instytucji (w tym placówek oświatowych), prezesi jednostek OSP i inni.

Wcześniej jednak można było obejrzeć na scenie spektakl na podstawie “Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa, wystawiony przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stachlewie.

Na koniec wszyscy zostali zaproszeniu do stołu, suto zastawionego typowo wigilijnymi potrawami.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy wójta Adama Ruty i przewodniczącej rady gminy Grażyny Rykały, przy dużej pracy pracowników GOKiS oraz gminnych Kół Gospodyń Wiejskich.

8 komentarzy

 1. Maniek i Inni !Zbliża się piękny okres Bożego Narodzenia.Manius i Przyjaciele!Idźcie po chrześcijańsku na rekolekcje,na Roraty i nawroccie SIĘ ,póki czas!

 2. W pewnym wieku ludziom wszystko się miesza np.kto jest przewodniczącą Rady Gminy? Obywatelu, to co już było to się skończyło ,czas odnaleźć się w rzeczywistości.

 3. Mieszkaniec

  Ludzie, może pora przestać zatruwać wszystko jadem

 4. Pan wójt z braku przyjaciół powyciągał trupy z szafy i zamiast wigilii zrobiło się halloween.

  • Uważaj Maniek bo skończysz jak wspólnik bohatera “Opowieści wigilijnej” ( o ile w ogóle wiesz o czym mowa…).

   • Skoro skończył to na pewno życie.Wcale bym się nie zdziwił wiedząc z kim mamy do czynienia,wielu źle skończyło ale paru jeszcze żyje i pamięta.

  • No i widać, biedaku, że nie wiesz o co chodzi w moim komentarzu…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.