Muzyczny występ artystki zaprzyjaźnionej z członkami Stowarzyszenia Klubu Abstynenckiego „Krokus” w Głownie, Hani z Wielunia, będą mogli podziwiać jutro, 15 lutego, mieszkańcy Głowna podczas spotkania Ruchu Trzeźwościowego w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie.

Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano o godzinie 16.00 w sali widowiskowej. W programie znalazła się część informacyjna, w trakcie której przedstawiona zostanie m.in. działalność wspomnianego stowarzyszenia, a także jego cele i narzędzia działania.

– Dziś nasza działalność kojarzona jest trochę z miejscową świetlicą. Oferujemy wiele rozrywek, m.in. grę w piłkarzyki, szachy czy bilarda. Można sobie u nas poprawić także kondycję fizyczną, dzięki dostępnemu atlasowi do ćwiczeń. Popularnością cieszą się też wyjazdy na basen czy do teatru. Kilka razy do roku odwiedzamy również zabytkowe okolice w naszym kraju. Warto do nas dołączyć i przekonać się, że pomagając, świetnie się bawimy. Zapraszamy wszystkich – zauważa prezes stowarzyszenia, Zdzisław Janik.

Jutrzejsze wydarzenie umili część artystyczna, czyli koncert zaprzyjaźnionej ze stowarzyszeniem pasjonatki muzyki – Hani z Wielunia. Wstęp wolny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.